101 FARFALLE E VINI S.R.L.

101 FARFALLE E VINI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42100170, Nr. Reg. Com. J08/40/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 14 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. FLORILOR, NR.1, BIROUL 1, BL.2, AP.1, cod poștal 500246. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
101 FARFALLE E VINI S.R.L.
CUI
42100170
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/40/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 ianuarie 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. FLORILOR, NR.1, BIROUL 1, BL.2, AP.1
Cod poștal
500246
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, 101 FARFALLE E VINI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 41.911 lei, un profit net de 10.703 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 15.400 lei2022 · Cifra de afaceri: 50.344 lei2023 · Cifra de afaceri: 16.821 lei2024 · Cifra de afaceri: 62.575 lei2025 · Cifra de afaceri: 41.911 lei2020 · Profit net: −16.028 lei2021 · Profit net: −2.489 lei2022 · Profit net: 25.888 lei2023 · Profit net: 844 lei2024 · Profit net: 14.174 lei2025 · Profit net: 10.703 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 15.400 lei20202022: 50.344 lei20222023: 16.821 lei20232024: 62.575 lei63 mii20242025: 41.911 lei42 mii2025
Profit net lei
2020: −16.028 lei−16 mii20202021: −2.489 lei20212022: 25.888 lei26 mii20222023: 844 lei20232024: 14.174 lei20242025: 10.703 lei11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru 101 FARFALLE E VINI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 41.911 lei în scădere față de 2024 10.703 lei în scădere față de 2024 8.047 lei în scădere față de 2024 0 lei 28.637 lei 20.590 lei —
2024 62.575 lei în creștere față de 2023 14.174 lei în creștere față de 2023 12.013 lei în creștere față de 2023 0 lei 34.603 lei 22.590 lei 0
2023 16.821 lei în scădere față de 2022 844 lei în scădere față de 2022 7.089 lei în creștere față de 2022 0 lei 15.505 lei 8.416 lei 0
2022 50.344 lei 25.888 lei în creștere față de 2021 4.091 lei în scădere față de 2021 — 11.663 lei 7.572 lei 0
2021 — −2.489 lei în creștere față de 2020 22.891 lei în creștere față de 2020 — 4.574 lei −18.317 lei 0
2020 15.400 lei −16.028 lei 20.475 lei — 4.647 lei −15.828 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare