360 GRADUS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 37717854, Nr. Reg. Com. J2017001507052. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7330 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 8 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. EVREILOR DEPORTAŢI, NR.107, CAMERA 2., ET.2, AP.4, cod poștal 410095. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- 360 GRADUS S.R.L.
- CUI
- 37717854
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017001507052
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 8 iunie 2017
- Județ
- Bihor
- Sediul social
- JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. EVREILOR DEPORTAŢI, NR.107, CAMERA 2., ET.2, AP.4
- Cod poștal
- 410095
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7330
- Domeniu de activitate
- Activitati ale agentiilor de publicitate
Situații financiare
În 2025, 360 GRADUS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 207.870 lei, un profit net de 56.708 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207.870 lei în creștere față de 2024 | 56.708 lei în creștere față de 2024 | 49.344 lei în scădere față de 2024 | — | 106.252 lei | 56.908 lei | 1 |
| 2024 | 206.196 lei în creștere față de 2023 | 51.389 lei în creștere față de 2023 | 69.271 lei în creștere față de 2023 | — | 109.437 lei | 40.166 lei | — |
| 2023 | 24.063 lei | 20.122 lei în creștere față de 2022 | 35.228 lei în creștere față de 2022 | — | 24.005 lei | −11.223 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 31.345 lei | — | — | −31.345 lei | — |
| 2021 | — | −2.886 lei în scădere față de 2020 | 31.345 lei în scădere față de 2020 | — | — | −31.345 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în scădere față de 2019 | 31.990 lei | — | 3.531 lei | −28.459 lei | — |
| 2019 | 1.884 lei în scădere față de 2018 | 726 lei în creștere față de 2018 | 31.990 lei în scădere față de 2018 | — | 3.531 lei | −28.459 lei | 1 |
| 2018 | 5.141 lei | −19.217 lei | 33.057 lei | — | 3.872 lei | −29.185 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
