4 PAWS TRANSPORT S.R.L.-D.

4 PAWS TRANSPORT S.R.L.-D. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 38517048, Nr. Reg. Com. J38/1149/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 22 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. NICOLAE IORGA, NR.1, BL.A17/1, SC.A, AP.18. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
4 PAWS TRANSPORT S.R.L.-D.
CUI
38517048
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/1149/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 noiembrie 2017
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. NICOLAE IORGA, NR.1, BL.A17/1, SC.A, AP.18
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, 4 PAWS TRANSPORT S.R.L.-D. a raportat o cifră de afaceri de 237.836 lei, un profit net de 72.265 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 134.486 lei2019 · Cifra de afaceri: 299.573 lei2020 · Cifra de afaceri: 724.491 lei2021 · Cifra de afaceri: 880.106 lei2022 · Cifra de afaceri: 531.415 lei2023 · Cifra de afaceri: 325.187 lei2024 · Cifra de afaceri: 385.828 lei2025 · Cifra de afaceri: 237.836 lei2017 · Profit net: −10 lei2018 · Profit net: 43.435 lei2019 · Profit net: 41.954 lei2020 · Profit net: 106.341 lei2021 · Profit net: −67.003 lei2022 · Profit net: −230.917 lei2023 · Profit net: −158.403 lei2024 · Profit net: −102.656 lei2025 · Profit net: 72.265 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 134.486 lei'182019: 299.573 lei'192020: 724.491 lei'202021: 880.106 lei880 mii'212022: 531.415 lei'222023: 325.187 lei'232024: 385.828 lei'242025: 237.836 lei238 mii'25
Profit net lei
2017: −10 lei'172018: 43.435 lei'182019: 41.954 lei'192020: 106.341 lei106 mii'202021: −67.003 lei'212022: −230.917 lei−231 mii'222023: −158.403 lei'232024: −102.656 lei'242025: 72.265 lei72 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru 4 PAWS TRANSPORT S.R.L.-D.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 237.836 lei în scădere față de 2024 72.265 lei în creștere față de 2024 553.018 lei în creștere față de 2024 169.229 lei 6.028 lei −377.761 lei 4 în creștere față de 2024
2024 385.828 lei în creștere față de 2023 −102.656 lei în creștere față de 2023 501.876 lei în scădere față de 2023 36.206 lei 15.643 lei −450.027 lei 3 în scădere față de 2023
2023 325.187 lei în scădere față de 2022 −158.403 lei în creștere față de 2022 512.957 lei în creștere față de 2022 110.180 lei 54.169 lei −348.608 lei 5
2022 531.415 lei în scădere față de 2021 −230.917 lei în scădere față de 2021 392.130 lei în creștere față de 2021 194.670 lei 7.255 lei −190.205 lei 5 în scădere față de 2021
2021 880.106 lei în creștere față de 2020 −67.003 lei în scădere față de 2020 294.253 lei în scădere față de 2020 279.161 lei 55.804 lei 40.712 lei 7 în creștere față de 2020
2020 724.491 lei în creștere față de 2019 106.341 lei în creștere față de 2019 308.011 lei în creștere față de 2019 363.651 lei 82.280 lei 137.920 lei 6 în creștere față de 2019
2019 299.573 lei în creștere față de 2018 41.954 lei în scădere față de 2018 128.615 lei în creștere față de 2018 140.317 lei 47.877 lei 59.579 lei 1
2018 134.486 lei 43.435 lei în creștere față de 2017 2.383 lei în creștere față de 2017 943 lei 45.065 lei 43.625 lei —
2017 — −10 lei 0 lei — 190 lei 190 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare