6S ENTERTAINMENT CONSTANŢA S.R.L.

6S ENTERTAINMENT CONSTANŢA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40739321, Nr. Reg. Com. J2019002924407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 6 martie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR NUCULUI, NR.6, CAMERA 1, BL.V-101, SC.2, ET.3, AP.41, cod poștal 031502. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
6S ENTERTAINMENT CONSTANŢA S.R.L.
CUI
40739321
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002924407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 martie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR NUCULUI, NR.6, CAMERA 1, BL.V-101, SC.2, ET.3, AP.41
Cod poștal
031502
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, 6S ENTERTAINMENT CONSTANŢA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 53.976 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,5 mil.−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 737.156 lei2020 · Cifra de afaceri: 120.184 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 208.578 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: −186.480 lei2020 · Profit net: −1.229.709 lei2021 · Profit net: −2.360 lei2022 · Profit net: 9.216 lei2023 · Profit net: −51.732 lei2024 · Profit net: −48.512 lei2025 · Profit net: −53.976 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 737.156 lei737 mii20192020: 120.184 lei20202021: 0 lei20212022: 208.578 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2019: −186.480 lei20192020: −1.229.709 lei−1,2 mil.20202021: −2.360 lei20212022: 9.216 lei9 mii20222023: −51.732 lei20232024: −48.512 lei20242025: −53.976 lei−54 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru 6S ENTERTAINMENT CONSTANŢA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei −53.976 lei în scădere față de 2024 2.138.638 lei în creștere față de 2024 36.736 lei 296.329 lei −1.805.573 lei 1
2024 0 lei −48.512 lei în creștere față de 2023 2.083.642 lei în creștere față de 2023 36.736 lei 295.310 lei −1.751.596 lei 1
2023 0 lei în scădere față de 2022 −51.732 lei în scădere față de 2022 1.982.190 lei în creștere față de 2022 36.736 lei 480.299 lei −1.465.155 lei 1 în creștere față de 2022
2022 208.578 lei în creștere față de 2021 9.216 lei în creștere față de 2021 1.891.943 lei în creștere față de 2021 36.736 lei 446.074 lei −1.409.133 lei 0
2021 0 lei în scădere față de 2020 −2.360 lei în creștere față de 2020 1.696.435 lei în scădere față de 2020 36.736 lei 241.350 lei −1.418.349 lei 0 în scădere față de 2020
2020 120.184 lei în scădere față de 2019 −1.229.709 lei în scădere față de 2019 1.710.850 lei în creștere față de 2019 36.736 lei 258.125 lei −1.415.989 lei 1 în creștere față de 2019
2019 737.156 lei −186.480 lei 336.105 lei 38.247 lei 111.578 lei −186.280 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare