77 INŞAAT VE TAAHHUT SOCIETATE PE ACTIUNI ISTANBUL SUCURSALA CONSTANTA

77 INŞAAT VE TAAHHUT SOCIETATE PE ACTIUNI ISTANBUL SUCURSALA CONSTANTA este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 38889017, Nr. Reg. Com. J13/432/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 19 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. TRAIAN, NR.98, HOTEL MARIA, CORP B2, BIROUL NR.1, ET.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
77 INŞAAT VE TAAHHUT SOCIETATE PE ACTIUNI ISTANBUL SUCURSALA CONSTANTA
CUI
38889017
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/432/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 februarie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. TRAIAN, NR.98, HOTEL MARIA, CORP B2, BIROUL NR.1, ET.4
Cod CAEN
4399
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2024, 77 INŞAAT VE TAAHHUT SOCIETATE PE ACTIUNI ISTANBUL SUCURSALA CONSTANTA a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 64.807 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20,0 mil.020,0 mil.40,0 mil.60,0 mil.80,0 mil.20182019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 0 lei2021 · Cifra de afaceri: 18.997.760 lei2022 · Cifra de afaceri: 76.068.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: −442.612 lei2019 · Profit net: −56.484 lei2020 · Profit net: 15 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 9.899.034 lei2023 · Profit net: −125.552 lei2024 · Profit net: −64.807 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 0 lei20202021: 18.997.760 lei20212022: 76.068.000 lei76,1 mil.20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2018: −442.612 lei−443 mii20182019: −56.484 lei20192020: 15 lei20202021: 0 lei20212022: 9.899.034 lei9,9 mil.20222023: −125.552 lei20232024: −64.807 lei−65 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru 77 INŞAAT VE TAAHHUT SOCIETATE PE ACTIUNI ISTANBUL SUCURSALA CONSTANTA
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei −64.807 lei în creștere față de 2023 13.132.362 lei 2.687 lei 22.211.872 lei 9.082.197 lei —
2023 0 lei în scădere față de 2022 −125.552 lei în scădere față de 2022 13.132.362 lei în scădere față de 2022 3.134 lei 22.276.232 lei 9.147.004 lei —
2022 76.068.000 lei în creștere față de 2021 9.899.034 lei în creștere față de 2021 13.282.030 lei în scădere față de 2021 4.741 lei 22.671.421 lei 9.394.132 lei 31 în scădere față de 2021
2021 18.997.760 lei în creștere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 99.886.518 lei în creștere față de 2020 275.538 lei 99.106.078 lei −504.902 lei 89 în creștere față de 2020
2020 0 lei 15 lei în creștere față de 2019 48.057.403 lei în creștere față de 2019 403.093 lei 47.138.074 lei −504.902 lei 68 în creștere față de 2019
2019 — −56.484 lei în creștere față de 2018 23.577.734 lei în creștere față de 2018 570.742 lei 22.364.310 lei −504.917 lei 51 în creștere față de 2018
2018 — −442.612 lei 8.162.390 lei 224.273 lei 7.470.212 lei −442.612 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.