8 WEST REVOLUTION TECHNOLOGIES S.R.L.

8 WEST REVOLUTION TECHNOLOGIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39823606, Nr. Reg. Com. J2018003915126. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 3 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. HENRI BARBUSSE, NR.44-46, CLUJ BUSINESS CAMPUS. CLADIREA CBC 1. ETAJ 6, cod poștal 400616. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
8 WEST REVOLUTION TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI
39823606
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018003915126
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 septembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. HENRI BARBUSSE, NR.44-46, CLUJ BUSINESS CAMPUS. CLADIREA CBC 1. ETAJ 6
Cod poștal
400616
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, 8 WEST REVOLUTION TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.574.895 lei, un profit net de 447.594 lei și un număr mediu de 13 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 246.031 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.843.560 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.163.189 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.048.335 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.802.023 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.029.918 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.767.369 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.574.895 lei2018 · Profit net: 23.911 lei2019 · Profit net: 257.333 lei2020 · Profit net: 302.388 lei2021 · Profit net: 290.159 lei2022 · Profit net: 304.131 lei2023 · Profit net: 388.928 lei2024 · Profit net: 424.165 lei2025 · Profit net: 447.594 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 246.031 lei'182019: 2.843.560 lei'192020: 3.163.189 lei'202021: 3.048.335 lei'212022: 2.802.023 lei'222023: 4.029.918 lei'232024: 4.767.369 lei4,8 mil.'242025: 4.574.895 lei4,6 mil.'25
Profit net lei
2018: 23.911 lei'182019: 257.333 lei'192020: 302.388 lei'202021: 290.159 lei'212022: 304.131 lei'222023: 388.928 lei'232024: 424.165 lei'242025: 447.594 lei448 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru 8 WEST REVOLUTION TECHNOLOGIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.574.895 lei în scădere față de 2024 447.594 lei în creștere față de 2024 1.109.864 lei în creștere față de 2024 102.427 lei 3.492.107 lei 2.488.816 lei 13 în scădere față de 2024
2024 4.767.369 lei în creștere față de 2023 424.165 lei în creștere față de 2023 1.003.942 lei în creștere față de 2023 99.984 lei 2.941.055 lei 2.039.603 lei 14
2023 4.029.918 lei în creștere față de 2022 388.928 lei în creștere față de 2022 992.984 lei în creștere față de 2022 81.416 lei 2.526.051 lei 1.615.438 lei 14 în creștere față de 2022
2022 2.802.023 lei în scădere față de 2021 304.131 lei în creștere față de 2021 826.494 lei în creștere față de 2021 2.146 lei 2.047.241 lei 1.222.922 lei 11 în scădere față de 2021
2021 3.048.335 lei în scădere față de 2020 290.159 lei în scădere față de 2020 782.908 lei în scădere față de 2020 9.892 lei 1.691.584 lei 918.791 lei 12
2020 3.163.189 lei în creștere față de 2019 302.388 lei în creștere față de 2019 787.542 lei în creștere față de 2019 72.325 lei 1.344.475 lei 628.632 lei 12
2019 2.843.560 lei în creștere față de 2018 257.333 lei în creștere față de 2018 732.483 lei în creștere față de 2018 124.569 lei 935.443 lei 326.244 lei 12 în creștere față de 2018
2018 246.031 lei 23.911 lei 433.890 lei 117.174 lei 385.627 lei 68.911 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare