A & A GROZESCU 2017 SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 37396045, Nr. Reg. Com. J02/610/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 14 aprilie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT TÂRNOVA COM. TÂRNOVA, TÎRNOVA, NR.28, cod poștal 317360. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- A & A GROZESCU 2017 SRL
- CUI
- 37396045
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J02/610/2017
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 14 aprilie 2017
- Județ
- Arad
- Sediul social
- JUD. ARAD, SAT TÂRNOVA COM. TÂRNOVA, TÎRNOVA, NR.28
- Cod poștal
- 317360
- Cod CAEN
- 4120
- Domeniu de activitate
- Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Situații financiare
În 2025, A & A GROZESCU 2017 SRL a raportat o cifră de afaceri de 99.095 lei, un profit net de 55.540 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99.095 lei | 55.540 lei în creștere față de 2024 | 12.288 lei în creștere față de 2024 | — | 139.557 lei | 127.269 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 3.860 lei | — | 75.589 lei | 71.729 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în scădere față de 2022 | 3.860 lei | — | 75.589 lei | 71.729 lei | — |
| 2022 | 95.503 lei | 64.561 lei în creștere față de 2021 | 3.860 lei în creștere față de 2021 | — | 75.589 lei | 71.729 lei | 1 |
| 2021 | — | −3.507 lei în scădere față de 2020 | 3.068 lei în creștere față de 2020 | — | 20.762 lei | 17.694 lei | 1 |
| 2020 | — | −1.656 lei în scădere față de 2019 | 0 lei în scădere față de 2019 | — | 21.201 lei | 21.201 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în scădere față de 2018 | 10.690 lei | — | 33.547 lei | 22.857 lei | — |
| 2018 | 40.422 lei în creștere față de 2017 | 24.777 lei în creștere față de 2017 | 10.690 lei în creștere față de 2017 | — | 33.547 lei | 22.857 lei | 1 în scădere față de 2017 |
| 2017 | 38.374 lei | −2.120 lei | 4.607 lei | — | 2.687 lei | −1.920 lei | 2 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
