A.R.C. TATTOO STUDIO S.R.L.

Radiată din 5 septembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

A.R.C. TATTOO STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 42026510, Nr. Reg. Com. J20/1799/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9609 - Alte activitati de servicii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 16 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. AUREL VLAICU, NR.130, cod poștal 330008. Societatea este radiată din data de 5 septembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
A.R.C. TATTOO STUDIO S.R.L.
CUI
42026510
Stare
Radiată din 5 septembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J20/1799/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 decembrie 2019
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. AUREL VLAICU, NR.130
Cod poștal
330008
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9609
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii n.c.a.

Situații financiare

În 2024, A.R.C. TATTOO STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 42.762 lei, un profit net de 1.677 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20202022202320242020 · Cifra de afaceri: 100 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 120.450 lei2024 · Cifra de afaceri: 42.762 lei2020 · Profit net: −10.188 lei2022 · Profit net: −11.053 lei2023 · Profit net: 7.773 lei2024 · Profit net: 1.677 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 100 lei20202022: 0 lei20222023: 120.450 lei120 mii20232024: 42.762 lei43 mii2024
Profit net lei
2020: −10.188 lei20202022: −11.053 lei−11 mii20222023: 7.773 lei8 mii20232024: 1.677 lei2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru A.R.C. TATTOO STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 42.762 lei în scădere față de 2023 1.677 lei în scădere față de 2023 15.363 lei în scădere față de 2023 0 lei 646 lei −14.717 lei 1
2023 120.450 lei în creștere față de 2022 7.773 lei în creștere față de 2022 42.095 lei în creștere față de 2022 2.412 lei 23.289 lei −16.394 lei 1 în creștere față de 2022
2022 0 lei în scădere față de 2020 −11.053 lei în scădere față de 2020 28.425 lei în creștere față de 2020 3.667 lei 590 lei −24.168 lei 0
2020 100 lei −10.188 lei 15.100 lei 122 lei 4.990 lei −9.988 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare