A.S. STAR CANVAS STUDIO S.R.L.

Activitate suspendată din 13 martie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

A.S. STAR CANVAS STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 41438874, Nr. Reg. Com. J11/553/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1812 - Alte activitati de tiparire n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 24 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. G-RAL MIHAIL TRAPŞA, NR.18, cod poștal 325400. Societatea are activitatea suspendată din data de 13 martie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
A.S. STAR CANVAS STUDIO S.R.L.
CUI
41438874
Stare
Activitate suspendată din 13 martie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J11/553/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iulie 2019
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. G-RAL MIHAIL TRAPŞA, NR.18
Cod poștal
325400
Cod CAEN
1812
Domeniu de activitate
Alte activitati de tiparire n.c.a.

Situații financiare

În 2022, A.S. STAR CANVAS STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.470 lei, o pierdere netă de 2.198 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−15 mii−10 mii−5 mii05 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 2.614 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.530 lei2021 · Cifra de afaceri: 480 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.470 lei2019 · Profit net: −11.804 lei2020 · Profit net: −9.298 lei2021 · Profit net: −5.137 lei2022 · Profit net: −2.198 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.614 lei3 mii20192020: 2.530 lei20202021: 480 lei20212022: 2.470 lei2 mii2022
Profit net lei
2019: −11.804 lei−12 mii20192020: −9.298 lei20202021: −5.137 lei20212022: −2.198 lei−2 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru A.S. STAR CANVAS STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 2.470 lei în creștere față de 2021 −2.198 lei în creștere față de 2021 45.343 lei în creștere față de 2021 1.845 lei 15.261 lei −28.237 lei —
2021 480 lei în scădere față de 2020 −5.137 lei în creștere față de 2020 45.275 lei în creștere față de 2020 6.440 lei 12.796 lei −26.039 lei —
2020 2.530 lei în scădere față de 2019 −9.298 lei în creștere față de 2019 45.071 lei în creștere față de 2019 11.643 lei 12.526 lei −20.902 lei —
2019 2.614 lei −11.804 lei 36.019 lei 10.149 lei 14.266 lei −11.604 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare