ABYSS PROIECT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 23054166, Nr. Reg. Com. J2008000114123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2008. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT COPĂCENI COM. SĂNDULEŞTI, COPĂCENI, NR.437, cod poștal 407501. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ABYSS PROIECT SRL
- CUI
- 23054166
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2008000114123
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 16 ianuarie 2008
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, SAT COPĂCENI COM. SĂNDULEŞTI, COPĂCENI, NR.437
- Cod poștal
- 407501
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7112
- Domeniu de activitate
- Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Situații financiare
În 2025, ABYSS PROIECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 893.021 lei, un profit net de 473.043 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 893.021 lei în creștere față de 2024 | 473.043 lei în creștere față de 2024 | 78.143 lei în creștere față de 2024 | 65.952 lei | 825.962 lei | 827.267 lei | 1 |
| 2024 | 142.123 lei în scădere față de 2023 | 64.016 lei în scădere față de 2023 | 69.128 lei în scădere față de 2023 | 50.685 lei | 372.667 lei | 354.224 lei | 1 |
| 2023 | 414.448 lei | 350.021 lei în creștere față de 2022 | 120.757 lei în creștere față de 2022 | 29.694 lei | 381.271 lei | 290.208 lei | 1 |
| 2022 | — | −1.379 lei în scădere față de 2021 | 90.115 lei în creștere față de 2021 | 29.694 lei | 608 lei | −59.813 lei | 1 |
| 2021 | — | 0 lei | 88.726 lei în creștere față de 2020 | 29.694 lei | 598 lei | −58.434 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 59.032 lei | — | 598 lei | −58.434 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 59.032 lei | — | 598 lei | −58.434 lei | — |
| 2018 | — | −5.967 lei în creștere față de 2017 | 59.032 lei | — | 598 lei | −58.434 lei | — |
| 2017 | — | −7.161 lei | 59.032 lei | 5.967 lei | 598 lei | −52.467 lei | — |
| 2016 | — | −7.161 lei | 59.032 lei | 13.128 lei | 598 lei | −45.306 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
