ACACIA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 22600774, Nr. Reg. Com. J21/643/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 19 octombrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, NR.44, BL.32, SC.B, ET.3, AP.12, cod poștal 920072. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ACACIA SRL
- CUI
- 22600774
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J21/643/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 19 octombrie 2007
- Județ
- Ialomița
- Sediul social
- JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, NR.44, BL.32, SC.B, ET.3, AP.12
- Cod poștal
- 920072
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7111
- Domeniu de activitate
- Activitati de arhitectura
Situații financiare
În 2025, ACACIA SRL a raportat o pierdere netă de 150 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −150 lei în scădere față de 2024 | 45.000 lei în scădere față de 2024 | — | 47.884 lei | 2.884 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 155.000 lei în creștere față de 2023 | — | 158.034 lei | 3.034 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 154.800 lei | — | 157.834 lei | 3.034 lei | — |
| 2022 | — | −100 lei în scădere față de 2021 | 154.800 lei | — | 157.834 lei | 3.034 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 154.800 lei | 6.321 lei | 157.935 lei | 9.456 lei | — |
| 2020 | — | −609 lei în scădere față de 2019 | 154.800 lei în scădere față de 2019 | 6.321 lei | 157.935 lei | 9.456 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 214.201 lei în creștere față de 2018 | 6.321 lei | 217.945 lei | 10.065 lei | — |
| 2018 | — | −70 lei în scădere față de 2017 | 154.800 lei | 6.321 lei | 217.945 lei | 69.466 lei | — |
| 2017 | — | −46 lei în creștere față de 2016 | 154.800 lei în scădere față de 2016 | 6.321 lei | 218.015 lei | 69.536 lei | — |
| 2016 | — | −7.886 lei | 156.448 lei | 6.321 lei | 219.710 lei | 69.583 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
