ACCU QUALITY SERVICES RO S.R.L.

Radiată din 3 august 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ACCU QUALITY SERVICES RO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 38565843, Nr. Reg. Com. J32/1780/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7120 - Activitati de testari si analize tehnice. Societatea a fost înființată la data de 6 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. VIILE SIBIULUI, NR.1, cod poștal 550088. Societatea este radiată din data de 3 august 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ACCU QUALITY SERVICES RO S.R.L.
CUI
38565843
Stare
Radiată din 3 august 2022
Nr. Registrul Comerțului
J32/1780/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 decembrie 2017
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. VIILE SIBIULUI, NR.1
Cod poștal
550088
Cod CAEN
7120
Domeniu de activitate
Activitati de testari si analize tehnice

Situații financiare

În 2021, ACCU QUALITY SERVICES RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.208.026 lei, o pierdere netă de 332.796 lei și un număr mediu de 82 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−4,0 mil.−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.201720182019202020212018 · Cifra de afaceri: 699.751 lei2019 · Cifra de afaceri: 3.139.390 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.468.246 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.208.026 lei2017 · Profit net: −2.004 lei2018 · Profit net: −1.675.734 lei2019 · Profit net: −2.392.063 lei2020 · Profit net: −578.345 lei2021 · Profit net: −332.796 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 699.751 lei20182019: 3.139.390 lei20192020: 4.468.246 lei20202021: 5.208.026 lei5,2 mil.2021
Profit net lei
2017: −2.004 lei20172018: −1.675.734 lei20182019: −2.392.063 lei−2,4 mil.20192020: −578.345 lei20202021: −332.796 lei−333 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru ACCU QUALITY SERVICES RO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 5.208.026 lei în creștere față de 2020 −332.796 lei în creștere față de 2020 6.233.810 lei în scădere față de 2020 237.515 lei 1.025.282 lei −4.971.013 lei 82
2020 4.468.246 lei în creștere față de 2019 −578.345 lei în creștere față de 2019 6.529.916 lei în creștere față de 2019 295.180 lei 1.596.511 lei −4.638.146 lei 82 în scădere față de 2019
2019 3.139.390 lei în creștere față de 2018 −2.392.063 lei în scădere față de 2018 6.201.324 lei în creștere față de 2018 291.187 lei 1.818.819 lei −4.059.801 lei 103 în creștere față de 2018
2018 699.751 lei −1.675.734 lei în scădere față de 2017 2.769.406 lei în creștere față de 2017 325.890 lei 747.819 lei −1.667.738 lei 42 în creștere față de 2017
2017 — −2.004 lei 14.710 lei 9.252 lei 13.454 lei 7.996 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare