ACOPERISUL ROSU S.R.L.

ACOPERISUL ROSU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 39300364, Nr. Reg. Com. J32/645/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4391 - Lucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii. Societatea a fost înființată la data de 8 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, SAT STEJĂRIŞU COM. IACOBENI, NR.143, cod poștal 557109. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ACOPERISUL ROSU S.R.L.
CUI
39300364
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/645/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 mai 2018
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, SAT STEJĂRIŞU COM. IACOBENI, NR.143
Cod poștal
557109
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4391
Domeniu de activitate
Lucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii

Situații financiare

În 2025, ACOPERISUL ROSU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 385.325 lei, un profit net de 114.178 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 205.489 lei2019 · Cifra de afaceri: 162.670 lei2020 · Cifra de afaceri: 59.740 lei2021 · Cifra de afaceri: 72.300 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 44.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 26.208 lei2025 · Cifra de afaceri: 385.325 lei2018 · Profit net: 124.054 lei2019 · Profit net: 5.253 lei2020 · Profit net: 51.896 lei2021 · Profit net: 97 lei2022 · Profit net: 7.747 lei2023 · Profit net: 45.009 lei2024 · Profit net: −34.978 lei2025 · Profit net: 114.178 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 205.489 lei'182019: 162.670 lei'192020: 59.740 lei'202021: 72.300 lei'212022: 17.000 lei'222023: 44.000 lei'232024: 26.208 lei'242025: 385.325 lei385 mii'25
Profit net lei
2018: 124.054 lei124 mii'182019: 5.253 lei'192020: 51.896 lei'202021: 97 lei'212022: 7.747 lei'222023: 45.009 lei'232024: −34.978 lei−35 mii'242025: 114.178 lei114 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ACOPERISUL ROSU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 385.325 lei în creștere față de 2024 114.178 lei în creștere față de 2024 9.760 lei în creștere față de 2024 — 138.939 lei 129.179 lei 3 în creștere față de 2024
2024 26.208 lei în scădere față de 2023 −34.978 lei în scădere față de 2023 5.638 lei în creștere față de 2023 — 107.135 lei 101.497 lei 1
2023 44.000 lei în creștere față de 2022 45.009 lei în creștere față de 2022 2.304 lei în creștere față de 2022 — 138.779 lei 136.475 lei —
2022 17.000 lei în scădere față de 2021 7.747 lei în creștere față de 2021 1.011 lei în scădere față de 2021 — 125.977 lei 124.966 lei 2
2021 72.300 lei în creștere față de 2020 97 lei în scădere față de 2020 5.865 lei în scădere față de 2020 — 123.180 lei 117.315 lei 2
2020 59.740 lei în scădere față de 2019 51.896 lei în creștere față de 2019 17.686 lei în scădere față de 2019 — 186.800 lei 169.114 lei 2 în scădere față de 2019
2019 162.670 lei în scădere față de 2018 5.253 lei în scădere față de 2018 20.781 lei în scădere față de 2018 — 137.999 lei 117.218 lei 4 în creștere față de 2018
2018 205.489 lei 124.054 lei 39.575 lei — 163.629 lei 124.054 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare