ADIDAV TOP INSTAL S.R.L.

Radiată din 8 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ADIDAV TOP INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 38443528, Nr. Reg. Com. J03/2602/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4752 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 3 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT VALEA POPII COM. MIHĂEŞTI, , NR.10A, cod poștal 117476. Societatea este radiată din data de 8 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ADIDAV TOP INSTAL S.R.L.
CUI
38443528
Stare
Radiată din 8 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J03/2602/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 noiembrie 2017
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT VALEA POPII COM. MIHĂEŞTI, , NR.10A
Cod poștal
117476
Cod CAEN
4752
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate

Situații financiare

În 2024, ADIDAV TOP INSTAL S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 417.849 lei2019 · Cifra de afaceri: 296.921 lei2018 · Profit net: 31.368 lei2019 · Profit net: −36.489 lei2020 · Profit net: −2.234 lei2021 · Profit net: −2.183 lei2022 · Profit net: −2.060 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 417.849 lei418 mii20182019: 296.921 lei297 mii2019
Profit net lei
2018: 31.368 lei31 mii20182019: −36.489 lei−36 mii20192020: −2.234 lei20202021: −2.183 lei20212022: −2.060 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru ADIDAV TOP INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei 11.397 lei — — −11.397 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 11.397 lei — — −11.397 lei —
2022 — −2.060 lei în creștere față de 2021 11.397 lei în creștere față de 2021 — — −11.397 lei —
2021 — −2.183 lei în creștere față de 2020 11.338 lei 2.001 lei — −9.337 lei —
2020 — −2.234 lei în creștere față de 2019 11.338 lei în scădere față de 2019 4.183 lei — −7.155 lei —
2019 296.921 lei în scădere față de 2018 −36.489 lei în scădere față de 2018 11.908 lei în scădere față de 2018 6.366 lei 621 lei −4.921 lei 1 în scădere față de 2018
2018 417.849 lei 31.368 lei 111.575 lei 8.549 lei 134.594 lei 31.568 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare