AGRI STYLE S.R.L.

AGRI STYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 41829694, Nr. Reg. Com. J2019001815023. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 29 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. 13, NR.13, cod poștal 317405. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AGRI STYLE S.R.L.
CUI
41829694
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001815023
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 octombrie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. 13, NR.13
Cod poștal
317405
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, AGRI STYLE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.196 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−80 mii−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii20192020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 3.215 lei2023 · Cifra de afaceri: 26.353 lei2019 · Profit net: −10.882 lei2020 · Profit net: −9.622 lei2021 · Profit net: −71.611 lei2022 · Profit net: −54.348 lei2023 · Profit net: −55.672 lei2024 · Profit net: −943 lei2025 · Profit net: −1.196 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 3.215 lei20212023: 26.353 lei26 mii2023
Profit net lei
2019: −10.882 lei20192020: −9.622 lei20202021: −71.611 lei−72 mii20212022: −54.348 lei20222023: −55.672 lei20232024: −943 lei20242025: −1.196 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru AGRI STYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.196 lei în scădere față de 2024 115.510 lei în creștere față de 2024 — 11.438 lei −104.072 lei —
2024 — −943 lei în creștere față de 2023 114.721 lei în scădere față de 2023 — 11.845 lei −102.876 lei —
2023 26.353 lei −55.672 lei în scădere față de 2022 161.768 lei în scădere față de 2022 — 6.784 lei −154.984 lei —
2022 — −54.348 lei în creștere față de 2021 169.143 lei în creștere față de 2021 43.766 lei 26.065 lei −99.312 lei —
2021 3.215 lei −71.611 lei în scădere față de 2020 100.376 lei în creștere față de 2020 — 55.411 lei −44.965 lei —
2020 — −9.622 lei în creștere față de 2019 51.137 lei în scădere față de 2019 13.535 lei 17.298 lei −20.304 lei —
2019 — −10.882 lei 72.091 lei 54.457 lei 6.952 lei −10.682 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare