AGRICOLA TANDAREI S.R.L.

AGRICOLA TANDAREI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 45854372, Nr. Reg. Com. J21/182/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 24 martie 2022. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, ORŞ. ŢĂNDĂREI, STR. ALEEA STADIONULUI, NR.3, cod poștal 925200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AGRICOLA TANDAREI S.R.L.
CUI
45854372
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/182/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 martie 2022
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, ORŞ. ŢĂNDĂREI, STR. ALEEA STADIONULUI, NR.3
Cod poștal
925200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, AGRICOLA TANDAREI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 486.336 lei, un profit net de 75.537 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 10.760 lei2023 · Cifra de afaceri: 67.138 lei2024 · Cifra de afaceri: 78.660 lei2025 · Cifra de afaceri: 486.336 lei2022 · Profit net: 7.591 lei2023 · Profit net: −3.829 lei2024 · Profit net: −45.491 lei2025 · Profit net: 75.537 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 10.760 lei20222023: 67.138 lei20232024: 78.660 lei20242025: 486.336 lei486 mii2025
Profit net lei
2022: 7.591 lei20222023: −3.829 lei20232024: −45.491 lei−45 mii20242025: 75.537 lei76 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru AGRICOLA TANDAREI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 486.336 lei în creștere față de 2024 75.537 lei în creștere față de 2024 408.288 lei în creștere față de 2024 116.973 lei 325.323 lei 34.008 lei 1
2024 78.660 lei în creștere față de 2023 −45.491 lei în scădere față de 2023 208.096 lei în creștere față de 2023 55.875 lei 110.692 lei −41.529 lei —
2023 67.138 lei în creștere față de 2022 −3.829 lei în scădere față de 2022 99.583 lei în creștere față de 2022 74.500 lei 29.045 lei 3.962 lei —
2022 10.760 lei 7.591 lei 3.300 lei — 11.091 lei 7.791 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare