ALBEN INVESTMENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 21413735, Nr. Reg. Com. J2007000840230. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 22 martie 2007. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT BALOTEŞTI COM. BALOTEŞTI, STR. VISELOR, NR.1, VILA 71. CAMERA 4, cod poștal 077015. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ALBEN INVESTMENT SRL
- CUI
- 21413735
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000840230
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 22 martie 2007
- Județ
- Ilfov
- Sediul social
- JUD. ILFOV, SAT BALOTEŞTI COM. BALOTEŞTI, STR. VISELOR, NR.1, VILA 71. CAMERA 4
- Cod poștal
- 077015
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6811
- Domeniu de activitate
- Agentii imobiliare
Situații financiare
În 2025, ALBEN INVESTMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 922 lei, un profit net de 287 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 922 lei | 287 lei în creștere față de 2024 | 1.105.687 lei în creștere față de 2024 | 770.555 lei | 7.118 lei | −327.981 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 1.105.643 lei | 770.555 lei | 6.820 lei | −328.268 lei | — |
| 2023 | 922 lei în scădere față de 2022 | −2.904 lei în scădere față de 2022 | 1.105.643 lei în creștere față de 2022 | 770.555 lei | 6.820 lei | −328.268 lei | — |
| 2022 | 1.106 lei | 917 lei în creștere față de 2021 | 1.102.739 lei | 770.555 lei | 6.820 lei | −325.364 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 1.102.739 lei | 770.555 lei | 5.903 lei | −326.281 lei | — |
| 2020 | — | −190 lei în creștere față de 2019 | 1.102.739 lei în creștere față de 2019 | 770.555 lei | 5.903 lei | −326.281 lei | — |
| 2019 | 422 lei | −2.635 lei în creștere față de 2018 | 1.102.584 lei în creștere față de 2018 | 770.555 lei | 5.903 lei | −326.092 lei | — |
| 2018 | — | −2.922 lei în scădere față de 2017 | 1.099.913 lei în creștere față de 2017 | 770.555 lei | 5.902 lei | −323.456 lei | — |
| 2017 | 422 lei | 409 lei în creștere față de 2016 | 1.097.414 lei în creștere față de 2016 | 770.555 lei | 6.324 lei | −320.535 lei | — |
| 2016 | — | −67 lei | 1.097.400 lei | 770.555 lei | 5.902 lei | −320.943 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
