ALIN EVENTS MUSIC S.R.L.

ALIN EVENTS MUSIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 37948034, Nr. Reg. Com. J22/2302/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT DELENI COM. DELENI, STR. CARIEREI, NR.745, cod poștal 707165. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ALIN EVENTS MUSIC S.R.L.
CUI
37948034
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/2302/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT DELENI COM. DELENI, STR. CARIEREI, NR.745
Cod poștal
707165
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2023, ALIN EVENTS MUSIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.153 lei, un profit net de 659 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii2017201820202021202220232017 · Cifra de afaceri: 113.200 lei2018 · Cifra de afaceri: 116.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 17.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 945 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.153 lei2017 · Profit net: 109.804 lei2018 · Profit net: −2.314 lei2020 · Profit net: 13.303 lei2021 · Profit net: 13.303 lei2022 · Profit net: −332 lei2023 · Profit net: 659 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 113.200 lei20172018: 116.500 lei117 mii20182020: 17.000 lei20202021: 17.000 lei20212022: 945 lei20222023: 1.153 lei1 mii2023
Profit net lei
2017: 109.804 lei110 mii20172018: −2.314 lei−2 mii20182020: 13.303 lei20202021: 13.303 lei20212022: −332 lei20222023: 659 lei6592023
Indicatori financiari pe ani pentru ALIN EVENTS MUSIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 1.153 lei în creștere față de 2022 659 lei în creștere față de 2022 19.011 lei — 90.164 lei 71.153 lei —
2022 945 lei în scădere față de 2021 −332 lei în scădere față de 2021 19.011 lei — 89.505 lei 70.494 lei —
2021 17.000 lei 13.303 lei 19.011 lei — 89.837 lei 70.826 lei —
2020 17.000 lei în scădere față de 2018 13.303 lei în creștere față de 2018 19.011 lei în scădere față de 2018 — 89.837 lei 70.826 lei —
2018 116.500 lei în creștere față de 2017 −2.314 lei în scădere față de 2017 20.027 lei în creștere față de 2017 — 48.428 lei 28.401 lei —
2017 113.200 lei 109.804 lei 3.396 lei — 113.200 lei 109.804 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare