ALINA STĂNESCU PHOTOGRAPHY S.R.L.

ALINA STĂNESCU PHOTOGRAPHY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43130101, Nr. Reg. Com. J40/12757/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 2 octombrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. SOLD. NICOLAE SEBE, NR.5, CAMERA, BL.S24, SC.1, ET.5, AP.24. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ALINA STĂNESCU PHOTOGRAPHY S.R.L.
CUI
43130101
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/12757/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 octombrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. SOLD. NICOLAE SEBE, NR.5, CAMERA, BL.S24, SC.1, ET.5, AP.24
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, ALINA STĂNESCU PHOTOGRAPHY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 76.061 lei, un profit net de 5.572 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 38.525 lei2023 · Cifra de afaceri: 44.105 lei2024 · Cifra de afaceri: 62.585 lei2025 · Cifra de afaceri: 76.061 lei2021 · Profit net: −1.000 lei2022 · Profit net: 16.089 lei2023 · Profit net: −913 lei2024 · Profit net: 1.192 lei2025 · Profit net: 5.572 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 38.525 lei20222023: 44.105 lei20232024: 62.585 lei20242025: 76.061 lei76 mii2025
Profit net lei
2021: −1.000 lei−1 mii20212022: 16.089 lei16 mii20222023: −913 lei20232024: 1.192 lei20242025: 5.572 lei6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ALINA STĂNESCU PHOTOGRAPHY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 76.061 lei în creștere față de 2024 5.572 lei în creștere față de 2024 4.429 lei în scădere față de 2024 — 14.233 lei 9.804 lei —
2024 62.585 lei în creștere față de 2023 1.192 lei în creștere față de 2023 13.491 lei în creștere față de 2023 458 lei 17.265 lei 4.232 lei —
2023 44.105 lei în creștere față de 2022 −913 lei în scădere față de 2022 5.236 lei în creștere față de 2022 5.958 lei 13.624 lei 14.346 lei —
2022 38.525 lei 16.089 lei în creștere față de 2021 3.813 lei în creștere față de 2021 — 19.072 lei 15.259 lei —
2021 — −1.000 lei 830 lei — — −830 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare