ALLA FLOWER EVENTS S.R.L.

Radiată din 8 iulie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ALLA FLOWER EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40812147, Nr. Reg. Com. J35/1435/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7729 - Activitati de inchiriere si leasing cu alte bunuri personale si gospodaresti n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 20 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. PAVEL DAN, NR.3, AP.1, cod poștal 300532. Societatea este radiată din data de 8 iulie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ALLA FLOWER EVENTS S.R.L.
CUI
40812147
Stare
Radiată din 8 iulie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J35/1435/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 martie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. PAVEL DAN, NR.3, AP.1
Cod poștal
300532
Cod CAEN
7729
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu alte bunuri personale si gospodaresti n.c.a.

Situații financiare

În 2023, ALLA FLOWER EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 630 lei, o pierdere netă de 1.148 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−4 mii−2 mii02 mii4 mii6 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 1.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.552 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.612 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.923 lei2023 · Cifra de afaceri: 630 lei2019 · Profit net: −3.742 lei2020 · Profit net: −3.115 lei2021 · Profit net: −2.249 lei2022 · Profit net: 2.815 lei2023 · Profit net: −1.148 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.000 lei20192020: 2.552 lei20202021: 2.612 lei20212022: 4.923 lei5 mii20222023: 630 lei6302023
Profit net lei
2019: −3.742 lei−4 mii20192020: −3.115 lei20202021: −2.249 lei20212022: 2.815 lei3 mii20222023: −1.148 lei−1 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru ALLA FLOWER EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 630 lei în scădere față de 2022 −1.148 lei în scădere față de 2022 9.656 lei în creștere față de 2022 — 2.160 lei −7.496 lei —
2022 4.923 lei în creștere față de 2021 2.815 lei în creștere față de 2021 9.527 lei în creștere față de 2021 — 3.178 lei −6.349 lei —
2021 2.612 lei în creștere față de 2020 −2.249 lei în creștere față de 2020 9.065 lei în creștere față de 2020 — 43 lei −9.022 lei —
2020 2.552 lei în creștere față de 2019 −3.115 lei în creștere față de 2019 6.708 lei în creștere față de 2019 — 51 lei −6.657 lei —
2019 1.000 lei −3.742 lei 4.070 lei — 528 lei −3.542 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare