ALLERGYZEN FINE CARE S.R.L.

ALLERGYZEN FINE CARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 45007807, Nr. Reg. Com. J2021003989356. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4645 - Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie. Societatea a fost înființată la data de 5 octombrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, PŢA. PLEVNEI, NR.4, CAMERA 1, ET.1, AP.6, cod poștal 300194. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ALLERGYZEN FINE CARE S.R.L.
CUI
45007807
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021003989356
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 octombrie 2021
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, PŢA. PLEVNEI, NR.4, CAMERA 1, ET.1, AP.6
Cod poștal
300194
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4645
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie

Situații financiare

În 2025, ALLERGYZEN FINE CARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 341.983 lei, un profit net de 10.734 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 3.209 lei2022 · Cifra de afaceri: 99.228 lei2023 · Cifra de afaceri: 246.790 lei2024 · Cifra de afaceri: 406.024 lei2025 · Cifra de afaceri: 341.983 lei2021 · Profit net: −6.181 lei2022 · Profit net: −11.122 lei2023 · Profit net: 22.842 lei2024 · Profit net: 14.881 lei2025 · Profit net: 10.734 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 3.209 lei20212022: 99.228 lei20222023: 246.790 lei20232024: 406.024 lei406 mii20242025: 341.983 lei342 mii2025
Profit net lei
2021: −6.181 lei20212022: −11.122 lei−11 mii20222023: 22.842 lei23 mii20232024: 14.881 lei20242025: 10.734 lei11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ALLERGYZEN FINE CARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 341.983 lei în scădere față de 2024 10.734 lei în scădere față de 2024 38.073 lei în scădere față de 2024 3.151 lei 66.164 lei 31.242 lei 0
2024 406.024 lei în creștere față de 2023 14.881 lei în scădere față de 2023 46.307 lei în scădere față de 2023 0 lei 66.816 lei 20.509 lei 0
2023 246.790 lei în creștere față de 2022 22.842 lei în creștere față de 2022 53.237 lei în creștere față de 2022 3.629 lei 55.235 lei 5.627 lei 0
2022 99.228 lei în creștere față de 2021 −11.122 lei în scădere față de 2021 47.074 lei în creștere față de 2021 7.258 lei 22.713 lei −17.103 lei 0
2021 3.209 lei −6.181 lei 27.552 lei 9.893 lei 11.678 lei −5.981 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare