ALSAF GUARD SRL

Radiată din 8 septembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ALSAF GUARD SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38235977, Nr. Reg. Com. J40/16060/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8010 - Activitati de protectie si garda. Societatea a fost înființată la data de 19 septembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CHITILA TRIAJ, NR.4, PARTER, BIROU 2, BL.2, cod poștal 060668. Societatea este radiată din data de 8 septembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ALSAF GUARD SRL
CUI
38235977
Stare
Radiată din 8 septembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/16060/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 septembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CHITILA TRIAJ, NR.4, PARTER, BIROU 2, BL.2
Cod poștal
060668
Cod CAEN
8010
Domeniu de activitate
Activitati de protectie si garda

Situații financiare

În 2024, ALSAF GUARD SRL a raportat o pierdere netă de 4.383 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 231.636 lei2019 · Cifra de afaceri: 361.042 lei2020 · Cifra de afaceri: 120.175 lei2021 · Cifra de afaceri: 127.574 lei2022 · Cifra de afaceri: 47.784 lei2018 · Profit net: 52.244 lei2019 · Profit net: 87.697 lei2020 · Profit net: −102.646 lei2021 · Profit net: 81.526 lei2022 · Profit net: −62.879 lei2023 · Profit net: −580 lei2024 · Profit net: −4.383 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 231.636 lei20182019: 361.042 lei361 mii20192020: 120.175 lei20202021: 127.574 lei20212022: 47.784 lei48 mii2022
Profit net lei
2018: 52.244 lei20182019: 87.697 lei88 mii20192020: −102.646 lei−103 mii20202021: 81.526 lei20212022: −62.879 lei20222023: −580 lei20232024: −4.383 lei−4 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ALSAF GUARD SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −4.383 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 179 lei 179 lei —
2023 — −580 lei în creștere față de 2022 3.619 lei în scădere față de 2022 — 8.181 lei 4.562 lei —
2022 47.784 lei în scădere față de 2021 −62.879 lei în scădere față de 2021 6.692 lei în scădere față de 2021 — 11.834 lei 5.142 lei 1
2021 127.574 lei în creștere față de 2020 81.526 lei în creștere față de 2020 118.450 lei în creștere față de 2020 — 237.471 lei 119.021 lei 1 în scădere față de 2020
2020 120.175 lei în scădere față de 2019 −102.646 lei în scădere față de 2019 115.953 lei în creștere față de 2019 — 153.448 lei 37.495 lei 7 în scădere față de 2019
2019 361.042 lei în creștere față de 2018 87.697 lei în creștere față de 2018 38.420 lei în creștere față de 2018 — 178.561 lei 140.141 lei 9 în creștere față de 2018
2018 231.636 lei 52.244 lei 32.897 lei — 85.341 lei 52.444 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare