ALSTE CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 18404885, Nr. Reg. Com. J38/151/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 21 februarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, ORŞ. CĂLIMĂNEŞTI, STR. AUREL VLAICU, NR.23A, cod poștal 245600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ALSTE CONSTRUCT S.R.L.
- CUI
- 18404885
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J38/151/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 21 februarie 2006
- Județ
- Vâlcea
- Sediul social
- JUD. VÂLCEA, ORŞ. CĂLIMĂNEŞTI, STR. AUREL VLAICU, NR.23A
- Cod poștal
- 245600
- Cod CAEN
- 4120
- Domeniu de activitate
- Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Situații financiare
În 2024, ALSTE CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 1.240.953 lei | 8.300 lei | 0 lei | −1.232.653 lei | 0 |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | 1.240.953 lei | 8.300 lei | 11.972 lei | −1.599.397 lei | 0 |
| 2022 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2019 | 1.240.953 lei în creștere față de 2019 | 8.300 lei | 11.972 lei | −1.599.397 lei | 0 |
| 2019 | 0 lei | −303.349 lei în scădere față de 2018 | 986.406 lei în creștere față de 2018 | 15.400 lei | 12.186 lei | −1.337.536 lei | 0 |
| 2018 | 0 lei în scădere față de 2017 | −12.277 lei în creștere față de 2017 | 683.057 lei în creștere față de 2017 | 15.400 lei | 12.186 lei | −1.034.187 lei | 0 în scădere față de 2017 |
| 2017 | 11.972 lei în scădere față de 2016 | −256.234 lei în creștere față de 2016 | 683.051 lei în scădere față de 2016 | 27.885 lei | 11.972 lei | −1.021.910 lei | 3 în scădere față de 2016 |
| 2016 | 237.457 lei | −363.325 lei | 829.801 lei | 27.885 lei | 414.955 lei | −765.677 lei | 7 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
