ALTO STUDIO BEAUTY ARCHITECTS S.R.L.

Inactivă fiscal din 26 februarie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ALTO STUDIO BEAUTY ARCHITECTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42891848, Nr. Reg. Com. J40/9523/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9604 - Activitati de intretinere corporala. Societatea a fost înființată la data de 10 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. GURA HUMORULUI, NR.4, LOT 2. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 26 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ALTO STUDIO BEAUTY ARCHITECTS S.R.L.
CUI
42891848
Stare
Inactivă fiscal din 26 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/9523/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 august 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. GURA HUMORULUI, NR.4, LOT 2
Cod CAEN
9604
Domeniu de activitate
Activitati de intretinere corporala

Situații financiare

În 2023, ALTO STUDIO BEAUTY ARCHITECTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 572.963 lei, un profit net de 338.039 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 20.667 lei2021 · Cifra de afaceri: 583.432 lei2022 · Cifra de afaceri: 465.005 lei2023 · Cifra de afaceri: 572.963 lei2020 · Profit net: −139.560 lei2021 · Profit net: −60.573 lei2022 · Profit net: −170.368 lei2023 · Profit net: 338.039 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 20.667 lei20202021: 583.432 lei583 mii20212022: 465.005 lei20222023: 572.963 lei573 mii2023
Profit net lei
2020: −139.560 lei20202021: −60.573 lei20212022: −170.368 lei−170 mii20222023: 338.039 lei338 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru ALTO STUDIO BEAUTY ARCHITECTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 572.963 lei în creștere față de 2022 338.039 lei în creștere față de 2022 204.506 lei în scădere față de 2022 64.408 lei 107.836 lei −32.262 lei 2 în scădere față de 2022
2022 465.005 lei în scădere față de 2021 −170.368 lei în scădere față de 2021 551.904 lei în creștere față de 2021 68.456 lei 113.147 lei −370.301 lei 5 în scădere față de 2021
2021 583.432 lei în creștere față de 2020 −60.573 lei în creștere față de 2020 390.916 lei în creștere față de 2020 — 190.983 lei −199.933 lei 6 în creștere față de 2020
2020 20.667 lei −139.560 lei 168.550 lei — 29.190 lei −139.360 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare