ALYANA ALIMENT TOP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 37387497, Nr. Reg. Com. J13/1060/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4721 - Comert cu amanuntul al fructelor si legumelor proaspete, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 13 aprilie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. DOBROGEI, NR.1, BL.53, SC.A, ET.2, AP.18, cod poștal 905700. Societatea este radiată din data de 4 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ALYANA ALIMENT TOP SRL
- CUI
- 37387497
- Stare
- Radiată din 4 martie 2026
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/1060/2017
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 13 aprilie 2017
- Județ
- Constanța
- Sediul social
- JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. DOBROGEI, NR.1, BL.53, SC.A, ET.2, AP.18
- Cod poștal
- 905700
- Cod CAEN
- 4721
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al fructelor si legumelor proaspete, in magazine specializate
Situații financiare
În 2025, ALYANA ALIMENT TOP SRL a raportat o pierdere netă de 292 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −292 lei în scădere față de 2024 | 5.102 lei în scădere față de 2024 | — | 7.607 lei | 2.505 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 5.607 lei | — | 8.404 lei | 2.797 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în scădere față de 2022 | 5.607 lei | — | 8.404 lei | 2.797 lei | — |
| 2022 | 11.165 lei în scădere față de 2021 | 1.915 lei în scădere față de 2021 | 5.607 lei în creștere față de 2021 | — | 8.404 lei | 2.797 lei | — |
| 2021 | 33.834 lei | 3.310 lei în creștere față de 2020 | 4.865 lei în creștere față de 2020 | — | 5.747 lei | 882 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 2.614 lei | — | 186 lei | −2.428 lei | — |
| 2019 | — | −330 lei în creștere față de 2018 | 2.614 lei | — | 186 lei | −2.428 lei | — |
| 2018 | 12.286 lei în scădere față de 2017 | −669 lei în creștere față de 2017 | 2.614 lei în scădere față de 2017 | 330 lei | 186 lei | −2.098 lei | — |
| 2017 | 32.392 lei | −1.629 lei | 5.869 lei | 1.123 lei | 3.317 lei | −1.429 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
