AMAS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 21412063, Nr. Reg. Com. J2007001383121. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4616 - Intermedieri in comertul cu textile, confectii din blana, incaltaminte si articole din piele. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.14, BL.P6, AP.33. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- AMAS SRL
- CUI
- 21412063
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007001383121
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 21 martie 2007
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.14, BL.P6, AP.33
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4616
- Domeniu de activitate
- Intermedieri in comertul cu textile, confectii din blana, incaltaminte si articole din piele
Situații financiare
În 2025, AMAS SRL a raportat o pierdere netă de 24.858 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −24.858 lei în scădere față de 2024 | 156.218 lei în scădere față de 2024 | — | — | −156.218 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 197.100 lei | 24.326 lei | 41.414 lei | −131.360 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 197.100 lei | 24.326 lei | 41.414 lei | −131.360 lei | — |
| 2022 | — | −5.214 lei în scădere față de 2021 | 197.100 lei în creștere față de 2021 | 24.326 lei | 41.414 lei | −131.360 lei | 1 |
| 2021 | 79.765 lei | −4.593 lei în scădere față de 2020 | 191.883 lei în scădere față de 2020 | 24.326 lei | 41.411 lei | −126.146 lei | 1 |
| 2020 | — | 0 lei | 267.885 lei | 24.326 lei | 122.006 lei | −121.553 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în scădere față de 2018 | 267.885 lei | 24.326 lei | 122.006 lei | −121.553 lei | — |
| 2018 | 3.494 lei în scădere față de 2017 | 3.225 lei în creștere față de 2017 | 267.885 lei în scădere față de 2017 | 24.326 lei | 122.006 lei | −121.553 lei | — |
| 2017 | 33.321 lei în creștere față de 2016 | −10.075 lei în creștere față de 2016 | 273.053 lei în creștere față de 2016 | 24.326 lei | 123.948 lei | −124.779 lei | — |
| 2016 | 1.296 lei | −61.848 lei | 237.804 lei | 24.326 lei | 98.774 lei | −114.704 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
