AMFORA CONSTRUCT PROMANAGEMENT SRL

AMFORA CONSTRUCT PROMANAGEMENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 37929547, Nr. Reg. Com. J2017000896108. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT PĂLTINENI ORŞ. NEHOIU, CAL. ARDEALULUI, NR.85, cod poștal 125107. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
AMFORA CONSTRUCT PROMANAGEMENT SRL
CUI
37929547
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000896108
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2017
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT PĂLTINENI ORŞ. NEHOIU, CAL. ARDEALULUI, NR.85
Cod poștal
125107
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, AMFORA CONSTRUCT PROMANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.438.533 lei, un profit net de 1.151.381 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 90.000 lei2018 · Cifra de afaceri: 224.267 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.647.929 lei2020 · Cifra de afaceri: 92.780 lei2021 · Cifra de afaceri: 193.037 lei2022 · Cifra de afaceri: 31.077 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.069.849 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.789.820 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.438.533 lei2017 · Profit net: 51.615 lei2018 · Profit net: 134.075 lei2019 · Profit net: 2.480.467 lei2020 · Profit net: −92.394 lei2021 · Profit net: 7.589 lei2022 · Profit net: −41.844 lei2023 · Profit net: 3.635.452 lei2024 · Profit net: 1.352.971 lei2025 · Profit net: 1.151.381 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 90.000 lei'172018: 224.267 lei'182019: 2.647.929 lei'192020: 92.780 lei'202021: 193.037 lei'212022: 31.077 lei'222023: 4.069.849 lei'232024: 2.789.820 lei'242025: 4.438.533 lei4,4 mil.'25
Profit net lei
2017: 51.615 lei'172018: 134.075 lei'182019: 2.480.467 lei'192020: −92.394 lei−92 mii'202021: 7.589 lei'212022: −41.844 lei'222023: 3.635.452 lei3,6 mil.'232024: 1.352.971 lei'242025: 1.151.381 lei1,2 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru AMFORA CONSTRUCT PROMANAGEMENT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.438.533 lei în creștere față de 2024 1.151.381 lei în scădere față de 2024 3.000.552 lei în creștere față de 2024 1.133.907 lei 4.448.919 lei 2.589.067 lei 3 în creștere față de 2024
2024 2.789.820 lei în scădere față de 2023 1.352.971 lei în scădere față de 2023 487.703 lei în scădere față de 2023 1.303.780 lei 3.386.322 lei 4.202.893 lei 2 în creștere față de 2023
2023 4.069.849 lei în creștere față de 2022 3.635.452 lei în creștere față de 2022 788.033 lei în scădere față de 2022 1.468.037 lei 3.249.919 lei 3.929.923 lei 1
2022 31.077 lei în scădere față de 2021 −41.844 lei în scădere față de 2021 1.115.194 lei în creștere față de 2021 1.200.457 lei 209.207 lei 294.470 lei 1
2021 193.037 lei în creștere față de 2020 7.589 lei în creștere față de 2020 16.867 lei în scădere față de 2020 3.044 lei 350.138 lei 336.315 lei 1
2020 92.780 lei în scădere față de 2019 −92.394 lei în scădere față de 2019 24.301 lei în creștere față de 2019 7.041 lei 591.224 lei 573.964 lei 1 în scădere față de 2019
2019 2.647.929 lei în creștere față de 2018 2.480.467 lei în creștere față de 2018 4.088 lei în scădere față de 2018 3.908 lei 2.666.538 lei 2.666.358 lei 2
2018 224.267 lei în creștere față de 2017 134.075 lei în creștere față de 2017 12.785 lei în scădere față de 2017 — 198.676 lei 185.891 lei 2
2017 90.000 lei 51.615 lei 56.612 lei 20 lei 108.407 lei 51.815 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare