ANAMARIA TĂTARU NURSERY S.R.L.

ANAMARIA TĂTARU NURSERY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40150104, Nr. Reg. Com. J2018016326407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8510 - invatamant prescolar. Societatea a fost înființată la data de 13 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR DRUMUL TABEREI, NR.82, BL.C16, SC.B, ET.2, AP.55. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANAMARIA TĂTARU NURSERY S.R.L.
CUI
40150104
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018016326407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 noiembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR DRUMUL TABEREI, NR.82, BL.C16, SC.B, ET.2, AP.55
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8510
Domeniu de activitate
invatamant prescolar

Situații financiare

În 2025, ANAMARIA TĂTARU NURSERY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 892.808 lei, o pierdere netă de 48.705 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 27.845 lei2019 · Cifra de afaceri: 556.697 lei2020 · Cifra de afaceri: 367.039 lei2021 · Cifra de afaceri: 494.876 lei2022 · Cifra de afaceri: 531.109 lei2023 · Cifra de afaceri: 551.373 lei2024 · Cifra de afaceri: 670.290 lei2025 · Cifra de afaceri: 892.808 lei2018 · Profit net: −40.905 lei2019 · Profit net: −42.747 lei2020 · Profit net: −17.534 lei2021 · Profit net: 31.486 lei2022 · Profit net: −13.966 lei2023 · Profit net: 40.655 lei2024 · Profit net: 57.047 lei2025 · Profit net: −48.705 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 27.845 lei'182019: 556.697 lei'192020: 367.039 lei'202021: 494.876 lei'212022: 531.109 lei'222023: 551.373 lei'232024: 670.290 lei'242025: 892.808 lei893 mii'25
Profit net lei
2018: −40.905 lei'182019: −42.747 lei'192020: −17.534 lei'202021: 31.486 lei'212022: −13.966 lei'222023: 40.655 lei'232024: 57.047 lei57 mii'242025: −48.705 lei−49 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ANAMARIA TĂTARU NURSERY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 892.808 lei în creștere față de 2024 −48.705 lei în scădere față de 2024 227.368 lei în creștere față de 2024 92.565 lei 76.214 lei −54.025 lei 5 în creștere față de 2024
2024 670.290 lei în creștere față de 2023 57.047 lei în creștere față de 2023 111.005 lei în scădere față de 2023 — 104.923 lei −5.319 lei 3
2023 551.373 lei în creștere față de 2022 40.655 lei în creștere față de 2022 127.066 lei în scădere față de 2022 8.576 lei 75.131 lei −42.810 lei 3
2022 531.109 lei în creștere față de 2021 −13.966 lei în scădere față de 2021 209.111 lei în scădere față de 2021 39.974 lei 85.520 lei −83.465 lei 3
2021 494.876 lei în creștere față de 2020 31.486 lei în creștere față de 2020 215.272 lei în scădere față de 2020 72.758 lei 73.014 lei −69.500 lei 3 în scădere față de 2020
2020 367.039 lei în scădere față de 2019 −17.534 lei în creștere față de 2019 247.176 lei în creștere față de 2019 100.890 lei 45.300 lei −100.986 lei 4 în scădere față de 2019
2019 556.697 lei în creștere față de 2018 −42.747 lei în scădere față de 2018 127.929 lei în creștere față de 2018 4.411 lei 40.066 lei −83.452 lei 5 în creștere față de 2018
2018 27.845 lei −40.905 lei 61.647 lei 122 lei 20.820 lei −40.705 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare