ANATHESIS S.R.L.

ANATHESIS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38614520, Nr. Reg. Com. J2017020661403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 19 decembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ARH. LOUIS BLANC, NR.34, CAMERA 2, AP.B (2). Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANATHESIS S.R.L.
CUI
38614520
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017020661403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 decembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ARH. LOUIS BLANC, NR.34, CAMERA 2, AP.B (2)
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ANATHESIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 76.026 lei, un profit net de 10.783 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 6.800 lei2019 · Cifra de afaceri: 23.655 lei2020 · Cifra de afaceri: 24.520 lei2021 · Cifra de afaceri: 21.685 lei2022 · Cifra de afaceri: 31.442 lei2023 · Cifra de afaceri: 33.995 lei2024 · Cifra de afaceri: 83.200 lei2025 · Cifra de afaceri: 76.026 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: 4.116 lei2019 · Profit net: 13.557 lei2020 · Profit net: 12.955 lei2021 · Profit net: 6.317 lei2022 · Profit net: 6.371 lei2023 · Profit net: −18.784 lei2024 · Profit net: 26.917 lei2025 · Profit net: 10.783 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 6.800 lei'182019: 23.655 lei'192020: 24.520 lei'202021: 21.685 lei'212022: 31.442 lei'222023: 33.995 lei'232024: 83.200 lei83 mii'242025: 76.026 lei76 mii'25
Profit net lei
2017: 0 lei'172018: 4.116 lei'182019: 13.557 lei'192020: 12.955 lei'202021: 6.317 lei'212022: 6.371 lei'222023: −18.784 lei−19 mii'232024: 26.917 lei27 mii'242025: 10.783 lei11 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ANATHESIS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 76.026 lei în scădere față de 2024 10.783 lei în scădere față de 2024 6.588 lei în scădere față de 2024 7.417 lei 54.236 lei 52.602 lei 1
2024 83.200 lei în creștere față de 2023 26.917 lei în creștere față de 2023 15.940 lei în scădere față de 2023 3.630 lei 56.890 lei 41.819 lei 1
2023 33.995 lei în creștere față de 2022 −18.784 lei în scădere față de 2022 18.734 lei în creștere față de 2022 681 lei 31.553 lei 11.048 lei 1
2022 31.442 lei în creștere față de 2021 6.371 lei în creștere față de 2021 6.902 lei în creștere față de 2021 2.317 lei 33.809 lei 29.832 lei 1
2021 21.685 lei în scădere față de 2020 6.317 lei în scădere față de 2020 5.328 lei în creștere față de 2020 3.953 lei 24.836 lei 23.461 lei 1
2020 24.520 lei în creștere față de 2019 12.955 lei în scădere față de 2019 2.992 lei în creștere față de 2019 — 20.113 lei 17.144 lei 1
2019 23.655 lei în creștere față de 2018 13.557 lei în creștere față de 2018 2.882 lei în creștere față de 2018 — 20.755 lei 17.873 lei 1
2018 6.800 lei 4.116 lei în creștere față de 2017 278 lei în scădere față de 2017 — 4.384 lei 4.316 lei —
2017 — 0 lei 1.020 lei 1.020 lei 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare