ANCAMAR MEDICAL TEAM S.R.L.

Radiată din 31 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ANCAMAR MEDICAL TEAM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 42721924, Nr. Reg. Com. J24/732/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. SZILAGYI ISTVAN ACAD., NR.55, cod poștal 435500. Societatea este radiată din data de 31 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANCAMAR MEDICAL TEAM S.R.L.
CUI
42721924
Stare
Radiată din 31 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J24/732/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2020
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. SZILAGYI ISTVAN ACAD., NR.55
Cod poștal
435500
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2024, ANCAMAR MEDICAL TEAM S.R.L. a raportat o pierdere netă de 4.846 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 14.507 lei2021 · Cifra de afaceri: 58.760 lei2022 · Cifra de afaceri: 61.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 81.675 lei2020 · Profit net: 13.777 lei2021 · Profit net: 56.818 lei2022 · Profit net: 50.074 lei2023 · Profit net: 25.717 lei2024 · Profit net: −4.846 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 14.507 lei20202021: 58.760 lei20212022: 61.500 lei20222023: 81.675 lei82 mii2023
Profit net lei
2020: 13.777 lei20202021: 56.818 lei57 mii20212022: 50.074 lei20222023: 25.717 lei20232024: −4.846 lei−5 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ANCAMAR MEDICAL TEAM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −4.846 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 7.040 lei 7.040 lei 0 în scădere față de 2023
2023 81.675 lei în creștere față de 2022 25.717 lei în scădere față de 2022 11.086 lei în creștere față de 2022 — 37.972 lei 26.886 lei 1
2022 61.500 lei în creștere față de 2021 50.074 lei în scădere față de 2021 368 lei în scădere față de 2021 — 77.537 lei 77.169 lei 1
2021 58.760 lei în creștere față de 2020 56.818 lei în creștere față de 2020 783 lei în creștere față de 2020 — 57.878 lei 57.095 lei —
2020 14.507 lei 13.777 lei 666 lei — 14.643 lei 13.977 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare