ANCAS WELLNESS S.R.L.

ANCAS WELLNESS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 40967621, Nr. Reg. Com. J2019000843157. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8699 - Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice. Societatea a fost înființată la data de 11 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. DR. OPRESCU DUMITRU, NR.6, BL.23, ET.2, AP.13, cod poștal 130028. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANCAS WELLNESS S.R.L.
CUI
40967621
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000843157
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 aprilie 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. DR. OPRESCU DUMITRU, NR.6, BL.23, ET.2, AP.13
Cod poștal
130028
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8699
Domeniu de activitate
Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice

Situații financiare

În 2025, ANCAS WELLNESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 45.000 lei, un profit net de 3.481 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 19.475 lei2020 · Cifra de afaceri: 58.250 lei2021 · Cifra de afaceri: 46.950 lei2022 · Cifra de afaceri: 55.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 17.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 65.450 lei2025 · Cifra de afaceri: 45.000 lei2019 · Profit net: 13.312 lei2020 · Profit net: 3.613 lei2021 · Profit net: 5.911 lei2022 · Profit net: 38.680 lei2023 · Profit net: 10.081 lei2024 · Profit net: 47.386 lei2025 · Profit net: 3.481 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 19.475 lei20192020: 58.250 lei20202021: 46.950 lei20212022: 55.500 lei20222023: 17.500 lei20232024: 65.450 lei65 mii20242025: 45.000 lei45 mii2025
Profit net lei
2019: 13.312 lei20192020: 3.613 lei20202021: 5.911 lei20212022: 38.680 lei20222023: 10.081 lei20232024: 47.386 lei47 mii20242025: 3.481 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANCAS WELLNESS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 45.000 lei în scădere față de 2024 3.481 lei în scădere față de 2024 31.671 lei în creștere față de 2024 101.757 lei 28.059 lei 17.561 lei —
2024 65.450 lei în creștere față de 2023 47.386 lei în creștere față de 2023 3.211 lei în creștere față de 2023 86.540 lei 55.826 lei 47.626 lei —
2023 17.500 lei în scădere față de 2022 10.081 lei în scădere față de 2022 3.169 lei în scădere față de 2022 97.485 lei 18.479 lei 10.321 lei —
2022 55.500 lei în creștere față de 2021 38.680 lei în creștere față de 2021 4.020 lei în scădere față de 2021 108.430 lei 47.929 lei 38.920 lei 1
2021 46.950 lei în scădere față de 2020 5.911 lei în creștere față de 2020 5.506 lei în scădere față de 2020 119.374 lei 16.646 lei 6.151 lei 1 în scădere față de 2020
2020 58.250 lei în creștere față de 2019 3.613 lei în scădere față de 2019 6.429 lei în scădere față de 2019 130.319 lei 15.271 lei 3.853 lei 2 în creștere față de 2019
2019 19.475 lei 13.312 lei 32.919 lei 141.264 lei 69.822 lei 13.512 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare