ANCO FISH IMPEX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 17223775, Nr. Reg. Com. J2022004683236. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0322 - Acvacultura in ape dulci. Societatea a fost înființată la data de 11 februarie 2005. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. NĂZUINŢEI, NR.11, CAMERA 1, cod poștal 077025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ANCO FISH IMPEX S.R.L.
- CUI
- 17223775
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022004683236
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 11 februarie 2005
- Județ
- Ilfov
- Sediul social
- JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. NĂZUINŢEI, NR.11, CAMERA 1
- Cod poștal
- 077025
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 0322
- Domeniu de activitate
- Acvacultura in ape dulci
Situații financiare
În 2025, ANCO FISH IMPEX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 740 lei, o pierdere netă de 18.876 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 740 lei în scădere față de 2024 | −18.876 lei în creștere față de 2024 | 188.049 lei în creștere față de 2024 | 51.252 lei | 11.111 lei | −125.686 lei | — |
| 2024 | 1.278 lei în creștere față de 2023 | −30.664 lei în scădere față de 2023 | 161.962 lei în creștere față de 2023 | 44.414 lei | 10.737 lei | −106.811 lei | — |
| 2023 | 320 lei în scădere față de 2022 | −4.145 lei în scădere față de 2022 | 111.114 lei în scădere față de 2022 | 34.808 lei | 159 lei | −76.147 lei | — |
| 2022 | 2.440 lei | −2.098 lei în creștere față de 2021 | 111.311 lei în scădere față de 2021 | 39.273 lei | 36 lei | −72.002 lei | — |
| 2021 | — | −4.465 lei | 123.392 lei | 43.738 lei | 9.750 lei | −69.904 lei | — |
| 2020 | — | −4.465 lei | 123.392 lei în creștere față de 2019 | 48.203 lei | 9.750 lei | −65.439 lei | — |
| 2019 | — | −4.465 lei în scădere față de 2018 | 123.391 lei | 52.668 lei | 9.750 lei | −60.973 lei | — |
| 2018 | 9.700 lei | 4.944 lei în creștere față de 2017 | 123.391 lei în creștere față de 2017 | 57.133 lei | 9.750 lei | −56.508 lei | — |
| 2017 | — | −4.465 lei în scădere față de 2016 | 123.101 lei în scădere față de 2016 | 61.599 lei | 50 lei | −61.452 lei | — |
| 2016 | 13.500 lei | 8.529 lei | 123.102 lei | 66.064 lei | 50 lei | −56.988 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
