ANCOTA PALLETS S.R.L.

ANCOTA PALLETS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 40391870, Nr. Reg. Com. J2019000051338. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6622 - Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari. Societatea a fost înființată la data de 9 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT SĂRIŞORU MARE COM. ŞARU DORNEI, NR.56, cod poștal 727521. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANCOTA PALLETS S.R.L.
CUI
40391870
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000051338
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 ianuarie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT SĂRIŞORU MARE COM. ŞARU DORNEI, NR.56
Cod poștal
727521
Cod CAEN
6622
Domeniu de activitate
Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari

Situații financiare

În 2025, ANCOTA PALLETS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 229.413 lei, un profit net de 10.316 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii2019202020212023202420252020 · Cifra de afaceri: 70.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 100.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 43.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 151.421 lei2025 · Cifra de afaceri: 229.413 lei2019 · Profit net: 190.626 lei2020 · Profit net: 962 lei2021 · Profit net: −78.396 lei2023 · Profit net: −168.468 lei2024 · Profit net: 1.063 lei2025 · Profit net: 10.316 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 70.000 lei20202021: 100.000 lei20212023: 43.000 lei20232024: 151.421 lei20242025: 229.413 lei229 mii2025
Profit net lei
2019: 190.626 lei191 mii20192020: 962 lei20202021: −78.396 lei20212023: −168.468 lei−168 mii20232024: 1.063 lei20242025: 10.316 lei10 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANCOTA PALLETS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 229.413 lei în creștere față de 2024 10.316 lei în creștere față de 2024 140.076 lei în scădere față de 2024 2.400 lei 46.303 lei −91.373 lei 2 în scădere față de 2024
2024 151.421 lei în creștere față de 2023 1.063 lei în creștere față de 2023 146.196 lei în scădere față de 2023 0 lei 44.508 lei −101.688 lei 5 în creștere față de 2023
2023 43.000 lei în scădere față de 2021 −168.468 lei în scădere față de 2021 234.437 lei în creștere față de 2021 15.429 lei 116.256 lei −102.752 lei 4
2021 100.000 lei în creștere față de 2020 −78.396 lei în scădere față de 2020 67.884 lei în scădere față de 2020 104.434 lei 76.842 lei 113.392 lei 4 în creștere față de 2020
2020 70.000 lei 962 lei în scădere față de 2019 218.816 lei în creștere față de 2019 150.880 lei 259.724 lei 191.788 lei 1
2019 — 190.626 lei 98.690 lei 89.316 lei 200.200 lei 190.826 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare