ANDELORE COMAR S.R.L.

ANDELORE COMAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 42624425, Nr. Reg. Com. J07/298/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 15 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, SAT CURTEŞTI COM. CURTEŞTI, CURTEŞTI, ȘOS. IAȘULUI NR. 52B, ZONA LEBĂDA RAI, cod poștal 717110. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDELORE COMAR S.R.L.
CUI
42624425
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J07/298/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 iunie 2020
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, SAT CURTEŞTI COM. CURTEŞTI, CURTEŞTI, ȘOS. IAȘULUI NR. 52B, ZONA LEBĂDA RAI
Cod poștal
717110
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, ANDELORE COMAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 472.323 lei, o pierdere netă de 22.651 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 100.841 lei2021 · Cifra de afaceri: 414.807 lei2022 · Cifra de afaceri: 266.703 lei2023 · Cifra de afaceri: 314.694 lei2024 · Cifra de afaceri: 382.489 lei2025 · Cifra de afaceri: 472.323 lei2020 · Profit net: −10.314 lei2021 · Profit net: 32.207 lei2022 · Profit net: −28.888 lei2023 · Profit net: −22.245 lei2024 · Profit net: −8.566 lei2025 · Profit net: −22.651 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 100.841 lei20202021: 414.807 lei20212022: 266.703 lei20222023: 314.694 lei20232024: 382.489 lei20242025: 472.323 lei472 mii2025
Profit net lei
2020: −10.314 lei20202021: 32.207 lei32 mii20212022: −28.888 lei−29 mii20222023: −22.245 lei20232024: −8.566 lei20242025: −22.651 lei−23 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANDELORE COMAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 472.323 lei în creștere față de 2024 −22.651 lei în scădere față de 2024 187.988 lei în creștere față de 2024 2.451 lei 125.481 lei −60.056 lei 2
2024 382.489 lei în creștere față de 2023 −8.566 lei în creștere față de 2023 164.526 lei în creștere față de 2023 — 127.120 lei −37.406 lei 2
2023 314.694 lei în creștere față de 2022 −22.245 lei în creștere față de 2022 112.828 lei în creștere față de 2022 — 83.988 lei −28.840 lei 2
2022 266.703 lei în scădere față de 2021 −28.888 lei în scădere față de 2021 45.908 lei în creștere față de 2021 — 39.313 lei −6.595 lei 2
2021 414.807 lei în creștere față de 2020 32.207 lei în creștere față de 2020 18.369 lei în scădere față de 2020 — 40.662 lei 22.293 lei 2 în creștere față de 2020
2020 100.841 lei −10.314 lei 98.701 lei — 88.787 lei −9.914 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare