ANDRA ASPECT S.R.L.

ANDRA ASPECT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 38580711, Nr. Reg. Com. J04/1900/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata. Societatea a fost înființată la data de 8 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, ORŞ. SLĂNIC MOLDOVA, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.65, cod poștal 605500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDRA ASPECT S.R.L.
CUI
38580711
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/1900/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 decembrie 2017
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, ORŞ. SLĂNIC MOLDOVA, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.65
Cod poștal
605500
Cod CAEN
5520
Domeniu de activitate
Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata

Situații financiare

În 2025, ANDRA ASPECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 184.197 lei, o pierdere netă de 36.234 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 74.590 lei2019 · Cifra de afaceri: 158.329 lei2020 · Cifra de afaceri: 123.015 lei2021 · Cifra de afaceri: 136.850 lei2022 · Cifra de afaceri: 152.715 lei2023 · Cifra de afaceri: 236.860 lei2024 · Cifra de afaceri: 192.623 lei2025 · Cifra de afaceri: 184.197 lei2018 · Profit net: 18.674 lei2019 · Profit net: 69.561 lei2020 · Profit net: 20.474 lei2021 · Profit net: −28.525 lei2022 · Profit net: −43.540 lei2023 · Profit net: 24.874 lei2024 · Profit net: −74.263 lei2025 · Profit net: −36.234 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 74.590 lei'182019: 158.329 lei'192020: 123.015 lei'202021: 136.850 lei'212022: 152.715 lei'222023: 236.860 lei237 mii'232024: 192.623 lei'242025: 184.197 lei184 mii'25
Profit net lei
2018: 18.674 lei'182019: 69.561 lei70 mii'192020: 20.474 lei'202021: −28.525 lei'212022: −43.540 lei'222023: 24.874 lei'232024: −74.263 lei−74 mii'242025: −36.234 lei−36 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ANDRA ASPECT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 184.197 lei în scădere față de 2024 −36.234 lei în creștere față de 2024 113.639 lei în creștere față de 2024 36.958 lei 27.902 lei −48.779 lei 3
2024 192.623 lei în scădere față de 2023 −74.263 lei în scădere față de 2023 96.764 lei în creștere față de 2023 45.850 lei 38.370 lei −12.544 lei 3
2023 236.860 lei în creștere față de 2022 24.874 lei în creștere față de 2022 20.394 lei în creștere față de 2022 15.486 lei 66.627 lei 61.719 lei 3
2022 152.715 lei în creștere față de 2021 −43.540 lei în scădere față de 2021 10.354 lei în creștere față de 2021 9.064 lei 38.134 lei 36.844 lei 3 în creștere față de 2021
2021 136.850 lei în creștere față de 2020 −28.525 lei în scădere față de 2020 8.421 lei în creștere față de 2020 10.998 lei 77.807 lei 80.384 lei 2
2020 123.015 lei în scădere față de 2019 20.474 lei în scădere față de 2019 6.652 lei în scădere față de 2019 9.948 lei 105.346 lei 108.909 lei 2
2019 158.329 lei în creștere față de 2018 69.561 lei în creștere față de 2018 8.543 lei în creștere față de 2018 3.099 lei 93.879 lei 88.435 lei 2 în creștere față de 2018
2018 74.590 lei 18.674 lei 7.891 lei 3.363 lei 23.402 lei 18.874 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare