ANDRA FRINCU MAKE UP &BEAUTY S.R.L.

ANDRA FRINCU MAKE UP &BEAUTY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41301205, Nr. Reg. Com. J2019002221294. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 24 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. BOLDEŞTI-SCĂENI, CAL. UNIRII, NR.39, BL.4B, ET.4, AP.20, cod poștal 105300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDRA FRINCU MAKE UP &BEAUTY S.R.L.
CUI
41301205
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002221294
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iunie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BOLDEŞTI-SCĂENI, CAL. UNIRII, NR.39, BL.4B, ET.4, AP.20
Cod poștal
105300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, ANDRA FRINCU MAKE UP &BEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 246.835 lei, un profit net de 40.638 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 6.260 lei2020 · Cifra de afaceri: 84.546 lei2021 · Cifra de afaceri: 103.615 lei2022 · Cifra de afaceri: 181.310 lei2023 · Cifra de afaceri: 184.078 lei2024 · Cifra de afaceri: 186.405 lei2025 · Cifra de afaceri: 246.835 lei2019 · Profit net: 19.393 lei2020 · Profit net: 5.872 lei2021 · Profit net: 11.372 lei2022 · Profit net: 41.451 lei2023 · Profit net: −25.676 lei2024 · Profit net: −19.709 lei2025 · Profit net: 40.638 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 6.260 lei20192020: 84.546 lei20202021: 103.615 lei20212022: 181.310 lei20222023: 184.078 lei20232024: 186.405 lei20242025: 246.835 lei247 mii2025
Profit net lei
2019: 19.393 lei20192020: 5.872 lei20202021: 11.372 lei20212022: 41.451 lei41 mii20222023: −25.676 lei−26 mii20232024: −19.709 lei20242025: 40.638 lei41 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANDRA FRINCU MAKE UP &BEAUTY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 246.835 lei în creștere față de 2024 40.638 lei în creștere față de 2024 7.025 lei în creștere față de 2024 20.600 lei 54.966 lei 68.541 lei 1 în scădere față de 2024
2024 186.405 lei în creștere față de 2023 −19.709 lei în creștere față de 2023 5.852 lei în scădere față de 2023 — 33.755 lei 27.903 lei 2
2023 184.078 lei în creștere față de 2022 −25.676 lei în scădere față de 2022 8.370 lei în creștere față de 2022 6.759 lei 49.223 lei 47.612 lei 2
2022 181.310 lei în creștere față de 2021 41.451 lei în creștere față de 2021 35 lei în scădere față de 2021 9.085 lei 64.238 lei 73.288 lei 2
2021 103.615 lei în creștere față de 2020 11.372 lei în creștere față de 2020 15.800 lei în creștere față de 2020 11.411 lei 36.226 lei 31.837 lei 2 în scădere față de 2020
2020 84.546 lei în creștere față de 2019 5.872 lei în scădere față de 2019 14.182 lei în creștere față de 2019 13.737 lei 29.489 lei 20.465 lei 3
2019 6.260 lei 19.393 lei 13.272 lei 7.889 lei 68.253 lei 19.593 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare