ANDRAL HOUSE S.R.L.

ANDRAL HOUSE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42203787, Nr. Reg. Com. J2020000212294. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5590 - Alte servicii de cazare. Societatea a fost înființată la data de 4 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. BREAZA, ALEEA NUCILOR, NR.1A, cod poștal 105400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDRAL HOUSE S.R.L.
CUI
42203787
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000212294
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 februarie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BREAZA, ALEEA NUCILOR, NR.1A
Cod poștal
105400
Cod CAEN
5590
Domeniu de activitate
Alte servicii de cazare

Situații financiare

În 2025, ANDRAL HOUSE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 304.928 lei, o pierdere netă de 28.819 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 60.936 lei2021 · Cifra de afaceri: 199.472 lei2022 · Cifra de afaceri: 292.744 lei2023 · Cifra de afaceri: 54.560 lei2024 · Cifra de afaceri: 109.683 lei2025 · Cifra de afaceri: 304.928 lei2020 · Profit net: 33.866 lei2021 · Profit net: 90.245 lei2022 · Profit net: 91.313 lei2023 · Profit net: −39.970 lei2024 · Profit net: −27.915 lei2025 · Profit net: −28.819 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 60.936 lei20202021: 199.472 lei20212022: 292.744 lei20222023: 54.560 lei20232024: 109.683 lei20242025: 304.928 lei305 mii2025
Profit net lei
2020: 33.866 lei20202021: 90.245 lei20212022: 91.313 lei91 mii20222023: −39.970 lei−40 mii20232024: −27.915 lei20242025: −28.819 lei−29 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANDRAL HOUSE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 304.928 lei în creștere față de 2024 −28.819 lei în scădere față de 2024 4.775 lei în creștere față de 2024 25.734 lei 97.960 lei 118.919 lei —
2024 109.683 lei în creștere față de 2023 −27.915 lei în creștere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 77.522 lei 70.216 lei 147.738 lei —
2023 54.560 lei în scădere față de 2022 −39.970 lei în scădere față de 2022 17 lei în scădere față de 2022 129.309 lei 46.361 lei 175.653 lei 1
2022 292.744 lei în creștere față de 2021 91.313 lei în creștere față de 2021 1.614 lei în creștere față de 2021 115.240 lei 101.997 lei 215.623 lei 1
2021 199.472 lei în creștere față de 2020 90.245 lei în creștere față de 2020 1.519 lei în scădere față de 2020 6.876 lei 118.954 lei 124.311 lei 1
2020 60.936 lei 33.866 lei 1.829 lei — 35.895 lei 34.066 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare