ANDRANIS SRL

ANDRANIS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 17392219, Nr. Reg. Com. J2005000310117. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 23 martie 2005. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. OITUZ, NR.25, cod poștal 320035. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDRANIS SRL
CUI
17392219
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2005000310117
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 martie 2005
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. OITUZ, NR.25
Cod poștal
320035
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, ANDRANIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.048.333 lei, un profit net de 1.009.727 lei și un număr mediu de 38 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 231.380 lei2017 · Cifra de afaceri: 714.941 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.452.918 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.196.751 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.880.822 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.182.344 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.018.083 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.097.757 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.345.152 lei2025 · Cifra de afaceri: 8.048.333 lei2016 · Profit net: −39.239 lei2017 · Profit net: 192.279 lei2018 · Profit net: 173.928 lei2019 · Profit net: 353.943 lei2020 · Profit net: 441.166 lei2021 · Profit net: 73.186 lei2022 · Profit net: 671.650 lei2023 · Profit net: 627.997 lei2024 · Profit net: 684.189 lei2025 · Profit net: 1.009.727 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 231.380 lei'162017: 714.941 lei'172018: 1.452.918 lei'182019: 2.196.751 lei'192020: 1.880.822 lei'202021: 3.182.344 lei'212022: 4.018.083 lei'222023: 5.097.757 lei'232024: 6.345.152 lei'242025: 8.048.333 lei8,0 mil.'25
Profit net lei
2016: −39.239 lei−39 mii'162017: 192.279 lei'172018: 173.928 lei'182019: 353.943 lei'192020: 441.166 lei'202021: 73.186 lei'212022: 671.650 lei'222023: 627.997 lei'232024: 684.189 lei'242025: 1.009.727 lei1,0 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru ANDRANIS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 8.048.333 lei în creștere față de 2024 1.009.727 lei în creștere față de 2024 2.294.731 lei în creștere față de 2024 2.122.863 lei 1.182.195 lei 1.010.327 lei 38 în creștere față de 2024
2024 6.345.152 lei în creștere față de 2023 684.189 lei în creștere față de 2023 1.690.852 lei în creștere față de 2023 1.801.827 lei 573.814 lei 684.789 lei 30 în creștere față de 2023
2023 5.097.757 lei în creștere față de 2022 627.997 lei în scădere față de 2022 1.127.313 lei în creștere față de 2022 1.088.037 lei 667.873 lei 628.597 lei 29 în creștere față de 2022
2022 4.018.083 lei în creștere față de 2021 671.650 lei în creștere față de 2021 780.301 lei în creștere față de 2021 746.708 lei 705.843 lei 672.250 lei 27 în creștere față de 2021
2021 3.182.344 lei în creștere față de 2020 73.186 lei în scădere față de 2020 768.561 lei în creștere față de 2020 574.295 lei 484.142 lei 289.876 lei 21 în creștere față de 2020
2020 1.880.822 lei în scădere față de 2019 441.166 lei în creștere față de 2019 462.265 lei în creștere față de 2019 296.051 lei 607.880 lei 441.666 lei 16
2019 2.196.751 lei în creștere față de 2018 353.943 lei în creștere față de 2018 197.159 lei în scădere față de 2018 71.074 lei 481.509 lei 355.424 lei 16 în creștere față de 2018
2018 1.452.918 lei în creștere față de 2017 173.928 lei în scădere față de 2017 230.788 lei în creștere față de 2017 52.416 lei 379.853 lei 201.481 lei 11 în creștere față de 2017
2017 714.941 lei în creștere față de 2016 192.279 lei în creștere față de 2016 63.087 lei în scădere față de 2016 — 90.640 lei 27.553 lei 6 în creștere față de 2016
2016 231.380 lei −39.239 lei 168.750 lei — 169 lei −168.581 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.