ANDRAS CREAM CONF SRL

ANDRAS CREAM CONF SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 18316910, Nr. Reg. Com. J2006000112039. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 27 ianuarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT VALEA MARE-PODGORIA ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, , NR.126, cod poștal 117721. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDRAS CREAM CONF SRL
CUI
18316910
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006000112039
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 ianuarie 2006
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT VALEA MARE-PODGORIA ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, , NR.126
Cod poștal
117721
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4642
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei

Situații financiare

În 2025, ANDRAS CREAM CONF SRL a raportat o cifră de afaceri de 114.058 lei, o pierdere netă de 13.869 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 167.362 lei2017 · Cifra de afaceri: 168.974 lei2018 · Cifra de afaceri: 170.979 lei2019 · Cifra de afaceri: 165.883 lei2020 · Cifra de afaceri: 151.151 lei2021 · Cifra de afaceri: 115.655 lei2022 · Cifra de afaceri: 130.045 lei2023 · Cifra de afaceri: 141.891 lei2024 · Cifra de afaceri: 150.966 lei2025 · Cifra de afaceri: 114.058 lei2016 · Profit net: −33.435 lei2017 · Profit net: −28.445 lei2018 · Profit net: −31.083 lei2019 · Profit net: −32.519 lei2020 · Profit net: −30.372 lei2021 · Profit net: −42.967 lei2022 · Profit net: −51.332 lei2023 · Profit net: −56.280 lei2024 · Profit net: −52.563 lei2025 · Profit net: −13.869 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 167.362 lei'162017: 168.974 lei'172018: 170.979 lei171 mii'182019: 165.883 lei'192020: 151.151 lei'202021: 115.655 lei'212022: 130.045 lei'222023: 141.891 lei'232024: 150.966 lei'242025: 114.058 lei114 mii'25
Profit net lei
2016: −33.435 lei'162017: −28.445 lei'172018: −31.083 lei'182019: −32.519 lei'192020: −30.372 lei'202021: −42.967 lei'212022: −51.332 lei'222023: −56.280 lei−56 mii'232024: −52.563 lei'242025: −13.869 lei−14 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ANDRAS CREAM CONF SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 114.058 lei în scădere față de 2024 −13.869 lei în creștere față de 2024 483.065 lei în creștere față de 2024 — 19.181 lei −463.884 lei 1 în scădere față de 2024
2024 150.966 lei în creștere față de 2023 −52.563 lei în creștere față de 2023 468.703 lei în creștere față de 2023 — 18.688 lei −450.015 lei 2
2023 141.891 lei în creștere față de 2022 −56.280 lei în scădere față de 2022 414.969 lei în creștere față de 2022 — 17.517 lei −397.452 lei 2
2022 130.045 lei în creștere față de 2021 −51.332 lei în scădere față de 2021 351.162 lei în creștere față de 2021 — 9.990 lei −341.172 lei 2
2021 115.655 lei în scădere față de 2020 −42.967 lei în scădere față de 2020 298.223 lei în creștere față de 2020 — 8.383 lei −289.840 lei 2
2020 151.151 lei în scădere față de 2019 −30.372 lei în creștere față de 2019 251.042 lei în creștere față de 2019 — 4.169 lei −246.873 lei 2
2019 165.883 lei în scădere față de 2018 −32.519 lei în scădere față de 2018 233.752 lei în creștere față de 2018 — 17.250 lei −216.502 lei 2
2018 170.979 lei în creștere față de 2017 −31.083 lei în scădere față de 2017 207.604 lei în creștere față de 2017 — 23.621 lei −183.983 lei 2
2017 168.974 lei în creștere față de 2016 −28.445 lei în creștere față de 2016 206.747 lei în creștere față de 2016 — 53.847 lei −152.900 lei 2
2016 167.362 lei −33.435 lei 186.250 lei — 61.795 lei −124.455 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.