ANDRE BEST CLOTHES S.R.L.

Radiată din 24 iunie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ANDRE BEST CLOTHES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 40123843, Nr. Reg. Com. J28/983/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 8 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.38, CAMERA NR. 3, cod poștal 235200. Societatea este radiată din data de 24 iunie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDRE BEST CLOTHES S.R.L.
CUI
40123843
Stare
Radiată din 24 iunie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J28/983/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 noiembrie 2018
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.38, CAMERA NR. 3
Cod poștal
235200
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2024, ANDRE BEST CLOTHES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.946 lei, o pierdere netă de 7.489 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii201820192022202320242018 · Cifra de afaceri: 1.413 lei2019 · Cifra de afaceri: 4.246 lei2022 · Cifra de afaceri: 229.795 lei2023 · Cifra de afaceri: 106.377 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.946 lei2018 · Profit net: 238 lei2019 · Profit net: −1.231 lei2022 · Profit net: 320 lei2023 · Profit net: 8.803 lei2024 · Profit net: −7.489 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.413 lei20182019: 4.246 lei20192022: 229.795 lei230 mii20222023: 106.377 lei20232024: 1.946 lei2 mii2024
Profit net lei
2018: 238 lei20182019: −1.231 lei20192022: 320 lei20222023: 8.803 lei9 mii20232024: −7.489 lei−7 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ANDRE BEST CLOTHES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.946 lei în scădere față de 2023 −7.489 lei în scădere față de 2023 311 lei în scădere față de 2023 — 1.946 lei 1.635 lei —
2023 106.377 lei în scădere față de 2022 8.803 lei în creștere față de 2022 858 lei în scădere față de 2022 — 9.981 lei 9.123 lei —
2022 229.795 lei în creștere față de 2019 320 lei în creștere față de 2019 27.253 lei în creștere față de 2019 — 27.573 lei 320 lei 1
2019 4.246 lei în creștere față de 2018 −1.231 lei în scădere față de 2018 5.136 lei în scădere față de 2018 — 4.145 lei −991 lei —
2018 1.413 lei 238 lei 6.007 lei — 6.445 lei 438 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare