ANDRE DEZ S.R.L.

ANDRE DEZ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 40138046, Nr. Reg. Com. J2018001098014. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3821 - Tratarea si eliminarea deseurilor nepericuloase. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.49B, cod poștal 515200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDRE DEZ S.R.L.
CUI
40138046
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001098014
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2018
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.49B
Cod poștal
515200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3821
Domeniu de activitate
Tratarea si eliminarea deseurilor nepericuloase

Situații financiare

În 2024, ANDRE DEZ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 265.438 lei, un profit net de 21.979 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 144.165 lei2021 · Cifra de afaceri: 295.648 lei2022 · Cifra de afaceri: 282.745 lei2023 · Cifra de afaceri: 289.403 lei2024 · Cifra de afaceri: 265.438 lei2019 · Profit net: −24.357 lei2020 · Profit net: 1.908 lei2021 · Profit net: 23.003 lei2022 · Profit net: 132.897 lei2023 · Profit net: 171.486 lei2024 · Profit net: 21.979 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 144.165 lei20202021: 295.648 lei296 mii20212022: 282.745 lei20222023: 289.403 lei20232024: 265.438 lei265 mii2024
Profit net lei
2019: −24.357 lei−24 mii20192020: 1.908 lei20202021: 23.003 lei20212022: 132.897 lei20222023: 171.486 lei171 mii20232024: 21.979 lei22 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ANDRE DEZ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 265.438 lei în scădere față de 2023 21.979 lei în scădere față de 2023 280.867 lei în creștere față de 2023 133.074 lei 513.509 lei 272.769 lei 3
2023 289.403 lei în creștere față de 2022 171.486 lei în creștere față de 2022 171.107 lei în scădere față de 2022 149.317 lei 367.548 lei 250.790 lei 3 în scădere față de 2022
2022 282.745 lei în scădere față de 2021 132.897 lei în creștere față de 2021 238.677 lei în scădere față de 2021 136.198 lei 355.357 lei 133.652 lei 4 în scădere față de 2021
2021 295.648 lei în creștere față de 2020 23.003 lei în creștere față de 2020 288.392 lei în scădere față de 2020 123.455 lei 309.176 lei 755 lei 5
2020 144.165 lei 1.908 lei în creștere față de 2019 343.594 lei în scădere față de 2019 150.233 lei 338.854 lei −22.249 lei 5 în creștere față de 2019
2019 — −24.357 lei 432.104 lei 177.011 lei 230.936 lei −24.157 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare