ANDREEA BUCUR SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 21293019, Nr. Reg. Com. J2007000144215. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2007. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT ION ROATĂ COM. ION ROATĂ,. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ANDREEA BUCUR SRL
- CUI
- 21293019
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000144215
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 7 martie 2007
- Județ
- Ialomița
- Sediul social
- JUD. IALOMIŢA, SAT ION ROATĂ COM. ION ROATĂ,
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4711
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
Situații financiare
În 2025, ANDREEA BUCUR SRL a raportat o cifră de afaceri de 194.717 lei, un profit net de 8.719 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 194.717 lei | 8.719 lei | 95.796 lei | 5.000 lei | 242.261 lei | 151.465 lei | 1 |
| 2024 | 194.717 lei în scădere față de 2023 | 8.719 lei în scădere față de 2023 | 95.796 lei în creștere față de 2023 | 5.000 lei | 242.261 lei | 151.465 lei | 1 |
| 2023 | 218.358 lei în creștere față de 2022 | 14.319 lei în scădere față de 2022 | 60.694 lei în creștere față de 2022 | 5.000 lei | 198.440 lei | 142.746 lei | — |
| 2022 | 213.820 lei în creștere față de 2021 | 29.807 lei în creștere față de 2021 | 30.579 lei în scădere față de 2021 | 5.000 lei | 154.006 lei | 128.427 lei | — |
| 2021 | 202.962 lei în scădere față de 2020 | 16.283 lei în scădere față de 2020 | 32.564 lei în creștere față de 2020 | 5.000 lei | 126.184 lei | 98.620 lei | — |
| 2020 | 209.727 lei în scădere față de 2019 | 19.499 lei în scădere față de 2019 | 13.927 lei în scădere față de 2019 | 12.220 lei | 84.044 lei | 82.337 lei | — |
| 2019 | 232.919 lei în creștere față de 2018 | 32.040 lei în creștere față de 2018 | 48.192 lei în scădere față de 2018 | 12.220 lei | 98.809 lei | 62.837 lei | — |
| 2018 | 171.895 lei în creștere față de 2017 | 10.252 lei în scădere față de 2017 | 136.674 lei în scădere față de 2017 | 12.220 lei | 155.252 lei | 30.798 lei | — |
| 2017 | 161.278 lei în creștere față de 2016 | 17.284 lei în creștere față de 2016 | 153.276 lei în scădere față de 2016 | 12.220 lei | 161.602 lei | 20.546 lei | — |
| 2016 | 135.266 lei | −479 lei | 172.822 lei | 12.220 lei | 163.864 lei | 3.262 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
