ANDREMAR TĂNASE S.R.L.

ANDREMAR TĂNASE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 40423867, Nr. Reg. Com. J2019000082286. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2223 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 15 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT MALU ROŞU COM. MĂRUNŢEI, STR. COLONEL TĂRTĂŞESCU, NR.29, cod poștal 237252. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDREMAR TĂNASE S.R.L.
CUI
40423867
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000082286
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 ianuarie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT MALU ROŞU COM. MĂRUNŢEI, STR. COLONEL TĂRTĂŞESCU, NR.29
Cod poștal
237252
Cod CAEN
2223
Domeniu de activitate
Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii

Situații financiare

În 2025, ANDREMAR TĂNASE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.403.733 lei, o pierdere netă de 235.432 lei și un număr mediu de 21 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 132.580 lei2020 · Cifra de afaceri: 289.780 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.133.114 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.202.377 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.793.354 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.357.243 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.403.733 lei2019 · Profit net: −5.400 lei2020 · Profit net: −92.484 lei2021 · Profit net: 34.049 lei2022 · Profit net: 62.379 lei2023 · Profit net: 7.560 lei2024 · Profit net: 116.216 lei2025 · Profit net: −235.432 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 132.580 lei20192020: 289.780 lei20202021: 1.133.114 lei20212022: 2.202.377 lei20222023: 2.793.354 lei20232024: 5.357.243 lei20242025: 6.403.733 lei6,4 mil.2025
Profit net lei
2019: −5.400 lei20192020: −92.484 lei20202021: 34.049 lei20212022: 62.379 lei20222023: 7.560 lei20232024: 116.216 lei116 mii20242025: −235.432 lei−235 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANDREMAR TĂNASE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.403.733 lei în creștere față de 2024 −235.432 lei în scădere față de 2024 722.087 lei în scădere față de 2024 227.995 lei 550.420 lei −111.672 lei 21 în creștere față de 2024
2024 5.357.243 lei în creștere față de 2023 116.216 lei în creștere față de 2023 860.665 lei în creștere față de 2023 326.468 lei 825.957 lei 123.760 lei 20 în creștere față de 2023
2023 2.793.354 lei în creștere față de 2022 7.560 lei în scădere față de 2022 301.034 lei în creștere față de 2022 143.901 lei 332.677 lei 7.544 lei 9 în creștere față de 2022
2022 2.202.377 lei în creștere față de 2021 62.379 lei în creștere față de 2021 231.733 lei în scădere față de 2021 200.243 lei 198.234 lei −1.256 lei 6 în creștere față de 2021
2021 1.133.114 lei în creștere față de 2020 34.049 lei în creștere față de 2020 295.097 lei în creștere față de 2020 256.585 lei 142.877 lei −63.635 lei 5 în scădere față de 2020
2020 289.780 lei în creștere față de 2019 −92.484 lei în scădere față de 2019 117.238 lei în creștere față de 2019 160.000 lei 27.554 lei −97.684 lei 6 în creștere față de 2019
2019 132.580 lei −5.400 lei 19.744 lei 184.000 lei 22.544 lei −5.200 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare