ANDRY` S TOUCH S.R.L.

Inactivă fiscal din 4 septembrie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ANDRY` S TOUCH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 40596523, Nr. Reg. Com. J15/830/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 7 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.67 B, ET.3, AP.9. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 4 septembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDRY` S TOUCH S.R.L.
CUI
40596523
Stare
Inactivă fiscal din 4 septembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J15/830/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 februarie 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.67 B, ET.3, AP.9
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2024, ANDRY` S TOUCH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 164.381 lei, o pierdere netă de 8.080 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 114.836 lei2022 · Cifra de afaceri: 120.530 lei2023 · Cifra de afaceri: 136.929 lei2024 · Cifra de afaceri: 164.381 lei2020 · Profit net: −15.042 lei2021 · Profit net: 1.041 lei2022 · Profit net: 11.418 lei2023 · Profit net: 5.066 lei2024 · Profit net: −8.080 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 114.836 lei20212022: 120.530 lei20222023: 136.929 lei20232024: 164.381 lei164 mii2024
Profit net lei
2020: −15.042 lei−15 mii20202021: 1.041 lei20212022: 11.418 lei11 mii20222023: 5.066 lei20232024: −8.080 lei−8 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ANDRY` S TOUCH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 164.381 lei în creștere față de 2023 −8.080 lei în scădere față de 2023 39.512 lei în creștere față de 2023 99.075 lei 26.297 lei −5.679 lei 3 în scădere față de 2023
2023 136.929 lei în creștere față de 2022 5.066 lei în scădere față de 2022 22.167 lei în creștere față de 2022 119.530 lei 32.717 lei 2.401 lei 4
2022 120.530 lei în creștere față de 2021 11.418 lei în creștere față de 2021 20.831 lei în creștere față de 2021 143.623 lei 26.316 lei −2.665 lei 4
2021 114.836 lei 1.041 lei în creștere față de 2020 19.436 lei în scădere față de 2020 167.717 lei 13.503 lei −14.083 lei 4 în creștere față de 2020
2020 — −15.042 lei 207.334 lei 191.810 lei 430 lei −15.094 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare