ANDSIL CONSTRUCȚII S.R.L.

ANDSIL CONSTRUCȚII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 39028643, Nr. Reg. Com. J18/240/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 16 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, SAT BÂLTENI COM. BÂLTENI, , NR.82A, CAMERA NR. 1, cod poștal 217060. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDSIL CONSTRUCȚII S.R.L.
CUI
39028643
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J18/240/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 martie 2018
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, SAT BÂLTENI COM. BÂLTENI, , NR.82A, CAMERA NR. 1
Cod poștal
217060
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, ANDSIL CONSTRUCȚII S.R.L. a raportat și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 520.388 lei2019 · Cifra de afaceri: 472.813 lei2020 · Cifra de afaceri: 210.133 lei2021 · Cifra de afaceri: 484.914 lei2022 · Cifra de afaceri: 207.215 lei2018 · Profit net: 34.277 lei2019 · Profit net: −64.342 lei2020 · Profit net: 10.023 lei2021 · Profit net: −226.889 lei2022 · Profit net: −41.894 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 520.388 lei520 mii20182019: 472.813 lei20192020: 210.133 lei20202021: 484.914 lei20212022: 207.215 lei207 mii2022
Profit net lei
2018: 34.277 lei34 mii20182019: −64.342 lei20192020: 10.023 lei20202021: −226.889 lei−227 mii20212022: −41.894 lei−42 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru ANDSIL CONSTRUCȚII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — — 411.860 lei în creștere față de 2023 11.893 lei 107.327 lei −292.640 lei 0
2023 — — 381.860 lei 11.893 lei 77.327 lei −292.640 lei 0 în scădere față de 2022
2022 207.215 lei în scădere față de 2021 −41.894 lei în creștere față de 2021 381.860 lei în scădere față de 2021 11.893 lei 77.327 lei −292.640 lei 1 în scădere față de 2021
2021 484.914 lei în creștere față de 2020 −226.889 lei în scădere față de 2020 540.328 lei în creștere față de 2020 23.543 lei 300.168 lei −216.617 lei 6 în creștere față de 2020
2020 210.133 lei în scădere față de 2019 10.023 lei în creștere față de 2019 301.111 lei în creștere față de 2019 7.252 lei 304.131 lei 10.272 lei 4 în creștere față de 2019
2019 472.813 lei în scădere față de 2018 −64.342 lei în scădere față de 2018 200.715 lei în creștere față de 2018 7.252 lei 163.598 lei −29.865 lei 2
2018 520.388 lei 34.277 lei 54.460 lei 190 lei 88.747 lei 34.477 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare