ANDTRANS CONFORT SPEED S.R.L.

ANDTRANS CONFORT SPEED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 43350654, Nr. Reg. Com. J26/1491/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 18 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, ALEEA CONSTRUCTORILOR, NR.3, AP.13, cod poștal 540113. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDTRANS CONFORT SPEED S.R.L.
CUI
43350654
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1491/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 noiembrie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, ALEEA CONSTRUCTORILOR, NR.3, AP.13
Cod poștal
540113
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2025, ANDTRANS CONFORT SPEED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 31.176 lei, o pierdere netă de 3.570 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 42.513 lei2022 · Cifra de afaceri: 63.556 lei2023 · Cifra de afaceri: 41.191 lei2024 · Cifra de afaceri: 35.996 lei2025 · Cifra de afaceri: 31.176 lei2020 · Profit net: −2.535 lei2021 · Profit net: 19.202 lei2022 · Profit net: 25.968 lei2023 · Profit net: 6.690 lei2024 · Profit net: 1.897 lei2025 · Profit net: −3.570 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 42.513 lei20212022: 63.556 lei64 mii20222023: 41.191 lei20232024: 35.996 lei20242025: 31.176 lei31 mii2025
Profit net lei
2020: −2.535 lei20202021: 19.202 lei20212022: 25.968 lei26 mii20222023: 6.690 lei20232024: 1.897 lei20242025: −3.570 lei−4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANDTRANS CONFORT SPEED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 31.176 lei în scădere față de 2024 −3.570 lei în scădere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 18.832 lei 3.020 lei 21.852 lei —
2024 35.996 lei în scădere față de 2023 1.897 lei în scădere față de 2023 311 lei în scădere față de 2023 29.601 lei 6.132 lei 35.422 lei —
2023 41.191 lei în scădere față de 2022 6.690 lei în scădere față de 2022 1.682 lei în scădere față de 2022 40.370 lei 837 lei 39.525 lei —
2022 63.556 lei în creștere față de 2021 25.968 lei în creștere față de 2021 8.323 lei în scădere față de 2021 51.139 lei 19 lei 42.835 lei —
2021 42.513 lei 19.202 lei în creștere față de 2020 45.041 lei în creștere față de 2020 61.908 lei — 16.867 lei —
2020 — −2.535 lei 4.000 lei 1.154 lei 334 lei −2.335 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare