ANDU & KAMI STYLE S.R.L.

ANDU & KAMI STYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 39362162, Nr. Reg. Com. J03/1011/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4759 - Comert cu amanuntul al mobilei, al articolelor de iluminat si al articole de uz casnic n.c.a., in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 17 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, STR. DEALUL VIILOR, NR.2, BL.L2, SC.A, ET.1, AP.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDU & KAMI STYLE S.R.L.
CUI
39362162
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/1011/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 mai 2018
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, STR. DEALUL VIILOR, NR.2, BL.L2, SC.A, ET.1, AP.4
Cod CAEN
4759
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al mobilei, al articolelor de iluminat si al articole de uz casnic n.c.a., in magazine specializate

Situații financiare

În 2024, ANDU & KAMI STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 42.200 lei, o pierdere netă de 13.855 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 74.225 lei2019 · Cifra de afaceri: 89.430 lei2020 · Cifra de afaceri: 67.715 lei2021 · Cifra de afaceri: 85.884 lei2022 · Cifra de afaceri: 53.680 lei2023 · Cifra de afaceri: 56.290 lei2024 · Cifra de afaceri: 42.200 lei2018 · Profit net: 1.543 lei2019 · Profit net: 4.062 lei2020 · Profit net: −2.585 lei2021 · Profit net: −2.851 lei2022 · Profit net: 1.414 lei2023 · Profit net: −2.356 lei2024 · Profit net: −13.855 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 74.225 lei20182019: 89.430 lei89 mii20192020: 67.715 lei20202021: 85.884 lei20212022: 53.680 lei20222023: 56.290 lei20232024: 42.200 lei42 mii2024
Profit net lei
2018: 1.543 lei20182019: 4.062 lei4 mii20192020: −2.585 lei20202021: −2.851 lei20212022: 1.414 lei20222023: −2.356 lei20232024: −13.855 lei−14 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ANDU & KAMI STYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 42.200 lei în scădere față de 2023 −13.855 lei în scădere față de 2023 32.244 lei în creștere față de 2023 — 10.317 lei −14.428 lei —
2023 56.290 lei în creștere față de 2022 −2.356 lei în scădere față de 2022 16.277 lei în creștere față de 2022 — 8.205 lei −573 lei —
2022 53.680 lei în scădere față de 2021 1.414 lei în creștere față de 2021 13.684 lei în creștere față de 2021 — 9.483 lei 1.783 lei —
2021 85.884 lei în creștere față de 2020 −2.851 lei în scădere față de 2020 11.117 lei în creștere față de 2020 — 11.486 lei 369 lei —
2020 67.715 lei în scădere față de 2019 −2.585 lei în scădere față de 2019 8.700 lei în scădere față de 2019 — 11.920 lei 3.220 lei —
2019 89.430 lei în creștere față de 2018 4.062 lei în creștere față de 2018 9.567 lei în scădere față de 2018 — 15.372 lei 5.805 lei —
2018 74.225 lei 1.543 lei 9.614 lei — 11.357 lei 1.743 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare