ANDY RARES DRIVE S.R.L.

ANDY RARES DRIVE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Tulcea, România. Date de identificare: CUI 43109118, Nr. Reg. Com. J2020000462369. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 29 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. HERACLEEA, NR.21, cod poștal 820042. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDY RARES DRIVE S.R.L.
CUI
43109118
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000462369
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 septembrie 2020
Județ
Tulcea
Sediul social
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. HERACLEEA, NR.21
Cod poștal
820042
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, ANDY RARES DRIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 118.662 lei, un profit net de 20.012 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 14.332 lei2021 · Cifra de afaceri: 95.256 lei2022 · Cifra de afaceri: 121.861 lei2023 · Cifra de afaceri: 100.490 lei2024 · Cifra de afaceri: 127.059 lei2025 · Cifra de afaceri: 118.662 lei2020 · Profit net: 8.971 lei2021 · Profit net: 55.097 lei2022 · Profit net: 57.577 lei2023 · Profit net: 25.235 lei2024 · Profit net: 6.690 lei2025 · Profit net: 20.012 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 14.332 lei20202021: 95.256 lei20212022: 121.861 lei20222023: 100.490 lei20232024: 127.059 lei127 mii20242025: 118.662 lei119 mii2025
Profit net lei
2020: 8.971 lei20202021: 55.097 lei20212022: 57.577 lei58 mii20222023: 25.235 lei20232024: 6.690 lei20242025: 20.012 lei20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ANDY RARES DRIVE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 118.662 lei în scădere față de 2024 20.012 lei în creștere față de 2024 62.285 lei în scădere față de 2024 — 172.167 lei 109.882 lei 1
2024 127.059 lei în creștere față de 2023 6.690 lei în scădere față de 2023 74.876 lei în creștere față de 2023 — 164.746 lei 89.870 lei 1
2023 100.490 lei în scădere față de 2022 25.235 lei în scădere față de 2022 4.463 lei în creștere față de 2022 2.950 lei 84.694 lei 83.181 lei 1
2022 121.861 lei în creștere față de 2021 57.577 lei în creștere față de 2021 2.674 lei în scădere față de 2021 — 93.020 lei 90.346 lei 1
2021 95.256 lei în creștere față de 2020 55.097 lei în creștere față de 2020 2.974 lei în creștere față de 2020 2.083 lei 65.159 lei 64.268 lei 1
2020 14.332 lei 8.971 lei 1.186 lei 4.685 lei 5.672 lei 9.171 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare