ANDY REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL

ANDY REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38237900, Nr. Reg. Com. J23/4751/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 19 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, ŞOS. OLTENIŢEI, NR.23, CAMERA 1, BL.M1, SC.1, ET.1, AP.1, cod poștal 077160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANDY REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL
CUI
38237900
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4751/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 septembrie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, ŞOS. OLTENIŢEI, NR.23, CAMERA 1, BL.M1, SC.1, ET.1, AP.1
Cod poștal
077160
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2025, ANDY REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.500 lei, o pierdere netă de 7.088 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.429.112 lei2020 · Cifra de afaceri: 636.545 lei2021 · Cifra de afaceri: 803.427 lei2022 · Cifra de afaceri: 270.215 lei2023 · Cifra de afaceri: 884.682 lei2024 · Cifra de afaceri: 177.153 lei2025 · Cifra de afaceri: 13.500 lei2018 · Profit net: −49.298 lei2019 · Profit net: 301.251 lei2020 · Profit net: 89.939 lei2021 · Profit net: 175.317 lei2022 · Profit net: 16.734 lei2023 · Profit net: 246.902 lei2024 · Profit net: 11.766 lei2025 · Profit net: −7.088 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.429.112 lei1,4 mil.20192020: 636.545 lei20202021: 803.427 lei20212022: 270.215 lei20222023: 884.682 lei20232024: 177.153 lei20242025: 13.500 lei14 mii2025
Profit net lei
2018: −49.298 lei−49 mii'182019: 301.251 lei301 mii'192020: 89.939 lei'202021: 175.317 lei'212022: 16.734 lei'222023: 246.902 lei'232024: 11.766 lei'242025: −7.088 lei−7 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ANDY REZIDENTIAL CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 13.500 lei în scădere față de 2024 −7.088 lei în scădere față de 2024 1.343.719 lei în creștere față de 2024 1.440.680 lei 688.761 lei 785.722 lei 1
2024 177.153 lei în scădere față de 2023 11.766 lei în scădere față de 2023 1.337.732 lei în creștere față de 2023 1.440.467 lei 693.075 lei 792.810 lei 1
2023 884.682 lei în creștere față de 2022 246.902 lei în creștere față de 2022 1.334.074 lei în scădere față de 2022 1.552.206 lei 604.583 lei 781.044 lei 1
2022 270.215 lei în scădere față de 2021 16.734 lei în scădere față de 2021 1.661.691 lei în creștere față de 2021 1.912.831 lei 283.002 lei 534.142 lei 1
2021 803.427 lei în creștere față de 2020 175.317 lei în creștere față de 2020 926.839 lei în creștere față de 2020 961.167 lei 461.645 lei 517.408 lei 1
2020 636.545 lei în scădere față de 2019 89.939 lei în scădere față de 2019 769.249 lei în scădere față de 2019 545.600 lei 565.404 lei 342.092 lei 1
2019 1.429.112 lei 301.251 lei în creștere față de 2018 1.341.344 lei în scădere față de 2018 715.965 lei 877.195 lei 252.153 lei 1
2018 — −49.298 lei 1.552.684 lei 1.059.900 lei 443.686 lei −49.098 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare