ANGELS VISION SRL

Radiată din 31 martie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ANGELS VISION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 38323637, Nr. Reg. Com. J24/1719/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 9 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. POPA LUPU, NR.67, cod poștal 435500. Societatea este radiată din data de 31 martie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ANGELS VISION SRL
CUI
38323637
Stare
Radiată din 31 martie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J24/1719/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 octombrie 2017
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. POPA LUPU, NR.67
Cod poștal
435500
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2020, ANGELS VISION SRL a raportat o cifră de afaceri de 178.465 lei, o pierdere netă de 100.216 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii2018201920202018 · Cifra de afaceri: 95.159 lei2019 · Cifra de afaceri: 285.710 lei2020 · Cifra de afaceri: 178.465 lei2018 · Profit net: −46.032 lei2019 · Profit net: −136.987 lei2020 · Profit net: −100.216 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 95.159 lei20182019: 285.710 lei286 mii20192020: 178.465 lei178 mii2020
Profit net lei
2018: −46.032 lei20182019: −136.987 lei−137 mii20192020: −100.216 lei−100 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru ANGELS VISION SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 178.465 lei în scădere față de 2019 −100.216 lei în creștere față de 2019 308.858 lei în creștere față de 2019 13.869 lei 11.954 lei −283.035 lei 5 în scădere față de 2019
2019 285.710 lei în creștere față de 2018 −136.987 lei în scădere față de 2018 219.219 lei în creștere față de 2018 16.101 lei 20.299 lei −182.819 lei 6
2018 95.159 lei −46.032 lei 71.527 lei 14.834 lei 10.861 lei −45.832 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare